cüneyt çakır'a küfreden dayı

dün maçı izlemedim. dayı çok tatlı sövüyor videolardan gördüm. cüneyt çakır çok mu kötü yönetti maçı, yoksa dayı ağır sarı kafa mı?

Maçı sıfır hata ile tamamladı neredeyse. dayı her şeye küfrediyordu.

  • enkolaykullaniciadi  (24.02.16 12:26:44)
Güzel yönetti maçı. O adam oraya sövmeye gelmiş.

  • otonom  (24.02.16 12:45:42)
cüneyt çakır çok başarılıydı, dayı stres atmaya gelmiş.

  • fakyoras  (24.02.16 13:12:14 ~ 13:12:21)
sadece ilk yarıda barcelona lehine korner vermesi gereken bir pozisyonda aut verdi ama bu onun değil de çizgi halemi denilen işe yaramazın hatası. onun dışında gayet iyiydi.

dayı stada gelmeden önce gittiği pub'ı sömürmüş gelmiş. arada yanlış duymadiysam van gaal'e bile geçirdi.

trt'nin dayıyı bahane edip maçı ankara'dan sunması ayrı bir ayıp. trt'nin kafasıyla stadlara simokinle gidip, faul pozisyonunda "futbolcu bey ne kadar da haşin ve gaddar oynuyorsunuz" diye tezahürat yapmamız lazım.
  • montauq  (24.02.16 13:52:52)