the x files

şimdi the x files sezon finali mi yaptı yoksa, final mi?

birde yorumlarınızı alayım beğendiniz mi son sezonu?

dizi söylenenlere göre sadece sezon finali yaptı, 11. sezonla geri dönecekmiş gibi konuşuyorlar. ancak şöyle bir dedikodu da var ki gelecek sezonlarda fox mulder ve dana scully olmaksızın yerlerinde bu son sezonda kadroya katılan genç ajanlar miller ve einstein olacakmış. bu büyük bir hayal kırıklığıyken, 10. sezonda başlı başına bir hayal kırıklığı oldu benim için. tamamiyle gösterip de vermeyen bir sezondu, güzel temposuna rağmen bir şeyler baya baya eksik kaldı. 11. sezon için heyecanlandırıcı bir gelişme olmazsa ben izlemeyeceğim. böyle olacaksa mazide müthiş bir dizi olarak bırakmak daha iyi.

  • lynch lynch  (23.02.16 21:14:45 ~ 21:15:33)
@lynch lynch o sözylediğin söylentiyi bende okudum ama görmememzlikten gelmek isityorum. ben bu altı bölümde william'ı görmeyi umuyordum. galiba 11. sezonu mulder ve scully için dahi izlemeyeceğim.

merak ettiğim bir konu daha var, sezon finali olduğu belli değildi yani onay vb hala yok chris carter neye güvenerek böyle muallakta bıraktı, raitingler iyi diye son bölümün sonun değiştirilmiş olabilir mi?
  • kuzey li  (23.02.16 21:24:15)
@kuzey li
valla benim anladığım, chris carter x files efsanesini genç bir kadroyla devamlı olarak ekranlara geri döndürmeyi planlıyor, bu son sezonda eski ve yeni x files için köprü niteliğindeydi galiba. scully pek umurumda değil ama mulder olmazsa dizi tamamiyle umurumda olmaz, çünkü o yeni çömez ajanları hiç başarılı bulmadım. dizi illa ki devam edecek bana kalırsa, çünkü son sezonda ajan miller'ı oynayan robbie amell, x files için the flash'ı bırakmıştı ve x files'da 2 bölümcük oynadığına göre, iki bölüm için de bırakmış olamaz güzelim diziyi. ayrıca carter yeni bir x files filmi için senaryo yazıyor olduğunu söylemişti yakın zamanda, bunu ele aldığımız da bu son sezon finalinden filmle devam edip, filmin sonunda da mulder&scully hikayesine noktayı koyup einstein&miller defterini açacak. film de nerdeyse eminim ki william'la alakalı olacak.

  • lynch lynch  (23.02.16 21:42:11)
benim filmden haberim yoktu, o zaman güzel yerde bitmiş, ilk filmden önceki sezon finalide böyle çok arada bir yerde kalmıştı. filmde güzel olmuştu.

gillian anderson bir röportajında ingilterede yaşadığını ve tam sezon dizi için amerikaya dönmesi gerektiğini bunu istemediğini söyledi, ancak david duchovny seve seve oynarım gibi birşey söyledi. galiba senin dediğin yolda gidecek scully olmayacak ama mulder olacak, bende mulder ve scully birbini tamamlıyor, en azından scully 3-5 bölümde bir olsa yine izlenebilir ama yeni ajanların dizisinin bir sezondan uzun süreceğini sanmam.
  • kuzey li  (23.02.16 21:47:23)