webmaster dostlara sorum var

wordpress web sitem var, buna ait mail adresime aşağıda örneğini kopyaladığım bir mail geliyor sürekli, günde 5-6 adet civarı
bu mailleri ben göndermiyorum, acaba virüs gibi birşey mi ya da spam mi birisi şifrelerimi mi ele geçirdi nedir bu yardımcı olur musunuz
bu maillerin gelmeye başlamasıyla cpanel şifremi değiştirip contact form a captca ekledim becerebildiğim kadarıyla. başka önlem almadım tşk
----------------------------------------------------------------
Mail Delivery System <Mailer-Daemon@kronos.alastyr.com>
Warning: message 1aWB6V-002gt1-0p delayed 48 hours

This message was created automatically by mail delivery software.
A message that you sent has not yet been delivered to one or more of its recipients after more than 48 hours on the queue on kronos.alastyr.com.

The message identifier is: 1aWB6V-002gt1-0p
The date of the message is: Wed, 17 Feb 2016 23:01:45 +0000
The subject of the message is: =?UTF-8?Q?[D=C3=BC=C4=9F=C3=BCn_Foto=C4=9Fraf=C3=A7=C4=B1s=C4=B1_Levent_A?=
=?UTF-8?Q?kdeniz]_Kullan=C4=B1c=C4=B1_ad=C4=B1_ve_parola_bilginiz?=

The address to which the message has not yet been delivered is:

oesapo@qwkcmail.net
host mail.qwkcmail.net [5.61.38.11]
Delay reason: SMTP error from remote mail server after initial connection:
421 Too many concurrent SMTP connections; please try again later.

No action is required on your part. Delivery attempts will continue for some time, and this warning may be repeated at intervals if the message remains undelivered. Eventually the mail delivery software will give up, and when that happens, the message will be returned to you.

Kullandığın makine ele geçirilmiş olabilir ve bu makine üzerinden spam mail atıyor olabilirler.

  • selam  (22.02.16 10:44:12)