belçika'ya kargo

Yüksek lisans başvuru belgelerini göndericem. 300 gr kadar vardır herhalde. Kaç gün sürer gitmesi kargo ile, ücretleri konusunda ortalama birşey söyleyebilir misiniz? yarın sabah erkenden vermem gerek. dhl falan cok pahalı yahu.

hızlı gitsin istiyorsan dhl ya da bir muadiline vereceksin o parayı. ptt ucuzmuş ama bir haftadan fazla sürüyor diye duydum.

  • dinsiz adam  (19.02.16 21:59:03)
zaman kısıtın yoksa ptt ile gönderebilirsin, benim bir arkadaş gönderdi baya ucuz.

  • king lizard  (19.02.16 22:05:20)
ptt ile gonderme kaybolma olasiligi var, bir arkadasimin basina geldi. bence surat kargoya ver, dhl ile uc gun icinde ulastiriyorlar

  • lifeframe  (19.02.16 22:33:55)
ups ile verirsen ertesi gün sabah belçika'da istediğin yere ulaşır. ups sitesinden kampanyalara bakmakta fayda var, zamanında cevahir teknosa'daki ups şubesinden almanya'ya indirimli yollamıştım. 100-150 lira turar tahminimce. kalkıp ptt ye falan verip riske girmeye değmez.

  • ferishtah  (19.02.16 22:34:34)
okudugun okulun anlasmasi vardir belki dhl-ups ile. biz 25tl'ye yolluyoruz ups ile ertesi gun gidiyor.

  • jedilance  (19.02.16 23:31:20)