Türk Telekom'dan DSmart'a geçiş

Altyapı Türk Telekomun iken, DSmart'a geçişin internet açısından ne faydası oluyor?

paket indirimi, teknik destek, ideolojik sebepler.

  • theli  (16.02.16 14:47:07)
aslında hiç bir fark olmaması gerekiyor. fakat siz hangi interneti alırsanız alın teknik desteği türk telekom aracılığıyla sağlıyor firmalar, çünkü alt yapı tt'ye ait.

tt kendi müşterilerine verdiği hizmeti diğer operatör müşterilerine vermeyerek aslında kendi hizmet kusurunu dsmart ya da vodafone'un kusuru gibi tüketici gözüne sokuyor.

yani işin içindeki pislik tt'den kaynaklı.
  • dahili meddah  (16.02.16 15:03:25)
dahili meddah +1

yalnız şöyle bir şey var, firmalar da bunu kullanıyor aslında. örneğin superonline bana "türk telekom'dan dönüş alamıyoruz" gibi bir şey söyledi, türk telekom santraline bizzat gittim, dış firmalardan gelen talepleri bilgisayardan gösterdiler, bana ait bir talep falan yok. yani zaten sözleşmeye "bizi bağlamaz" yazdıkları için bu maddeyi de kullanıyorlar. sonuç olarak almadığım hizmete 3 ay fatura + cayma bedeli ödedim.
  • uuth  (16.02.16 15:13:11)
merhaba. ben geçtim çok memnunum bi ben memnunum herhalde. gerçi ben ttnetten geçtim. fiyatlar bi yana telefonla aradığında hemen karşında birini bulabiliyorsun. bölgesel/genel çalışma hariç hiç problemim olmadı. d-link modem verdiler antensiz falan ama, ttnetin modeminden çok daha iyi.

  • libertine  (16.02.16 15:22:51)
telekomdaki yetkili bir abi anlatmıştı. her bölge için bu firmalara belirli bant genişliği ayrılıyormuş. firmanın o bölgede müşterisi artarsa haliyle internet yavaşlıyor. "sonra gelip internetim yavaş diyorlar demişti"

  • delidir yakalayin  (16.02.16 15:46:02)