Lazer yaptıranlara sorum var

Noluyo yani lazerden sonra hiç mi çıkmıyor yoksa tek tük oluyor mu(yani ağda olacak mı yine az da olsa)
Birkaç sene sonra tekrar çıkma olayı ne derece doğru?
Tüyleri açık renk olanlarda işe yaramadığını söylüyorlar, şehir efsanesi mi yoksa gerçek mi?

İyi ki yaptırmışım, bunca yıl amelelik çekmişim ağdayla diyor musunuz?

Toplam 10 seans aldim lazerde. Bitmesi gerekiyordu ama tamamen bitmesi imkansiz gibi :(

Acik renk olanlara cok etki etmedi. Makinasina gore de degisiyordur tabi. Yine de buyuk rahatlik ozellikle koltuk alti ve bacakta. Yazin agda yapmak icin killarin cikmasini beklemeye gerek kalmiyor en azindan.
  • turuncu sufle  (14.02.16 15:52:01)
benimkiler de açık renkti ve 6 seansta %80 oranında işe yaradı, kalanlar da çok ince. tamamen bitmesi ve hiç çıkmaması gibi bir durum yok, onu sadece iğneli epilasyon sağlıyor.

  • la mort heureuse  (14.02.16 15:57:52)
1)kıl yoğunluğunda bariz azalma oluyor ama arada tek tük ince kıllar da oluyor. bebek gibi de olmuyor yani onu demek istedim :D
2)yukarıda bahsettiğim gibi. çıkanlar tektük ince kıllardır. eski kıl yoğunluğunda çıkmaz.
3)açık tenli tüylerde işe yarıyor tabi ama koyu renkli tüylerde daha etkili.
ben erkek kişisi olarak yüzüme yaptırdım ve iyi ki yaptırmışım. parasına bakmayın güvenilir bir yere giderseniz kesin sonuç alırsınız.
  • konskenkova  (14.02.16 16:02:37)
bacak ve koltuk altı için büyük rahatlık. boşuna amelilikmiş. 3 seans gittim ve bitti denebilecek kadar az. beyaz ten ve siyah kılda işe yaradığı doğru bu yüzden. bunun dışında ince tüyler için iğneli bir numara.

  • ruhen hastayim ben  (14.02.16 16:26:14 ~ 16:30:11)
Ince ve yok denecek kadar az tüy olan yerlerde bile ise yaradığını gördüm. Tabii 3 farkli makinede yapmışlardı. Bir de o zamanlar ortalamanın 3 katı fiyat olan bir klinikte yaptırmıştim ve yaptırmadan önce önce türlere bile garanti verdiler. 3 yili askin zaman oldu ve hicbir sekilde baska bir islem uygulatmadim.

  • nutella var dediler geldik  (14.02.16 16:46:43)
Beyaz tenliysen ve killarin siyah ve kalinsa yuzde 90 azalir. Beyaz tenlilerin sari tuyleri icin de farkli turde makineler var. Iyi bir yere gidersen her turlu cozum var.

  • Traveller  (14.02.16 17:23:38)
diyot lazere bakin.
lazerde soyle bir sey var. kil kokunu bir kere yaktiktan sonra bir daha aynı yerden çıkmıyor. ama kil döngüsü önemli. bazılarında çok düzgün bazılarında değil. o yüzden kaç seans süreceği değişiyor. herşeye rağmen yaptırın ama diyot lazer ya da alexandrite olsun makinaları. diyotta da israil markasi vardi çok iyi adını unuttum.

  • bir varmis bir yokmus  (14.02.16 17:45:25)
%100 olmaz lazerle. tek tük kalır. ağda değil traş ya da epilatör oluyor bacak ya da genital için. bıyık mıyık için cımbız yeterli.

birkaç sene sonra çıkar ama öyle gür falan değil, yine eskisine oranla ciddi az

tüyler açıksa zor işe yarar ama yarar

iyi ki yaptırmışım diyorum
  • la noix  (14.02.16 18:02:00)
Cevaplar için çok teşekkürler
Peki illa hastanede, poliklinikte mi yaptıralım yoksa güzellik merkezi de olur mu? (Fiyat olarak daha uygun sanırım)

  • Lusid*  (14.02.16 18:23:58)