Evlilik tarihi alip terk edilmek

Bir hafta önce evlilik tarihi alıp an itibariyle terk edilen adama telkin niteliğinde ne söylenebilir??

Teşekkürler tikler gelecek

1 hafta önce evlilik tarihi alındığına göre çok daha önceden evlilik teklifi edilmiş ve kabul edilmiş iki taraf için de.

Yani iki tarafta birbiri ile evlenmeye karar vermişler fakat evlenmeden ayrıldıklarına göre bence olumlu olmuş. Zaten evlenseler de muhtemelen boşanırlardı.

Üzücü bir durum tabi ki fakat olumlu yönü de bu bence.
  • winston insani  (12.02.16 22:58:31 ~ 22:59:11)
söyleyecek bir şey yok. ne söylesen boş. kendi kaybetti, boşver, üzülme, değmez gibi saçma şeyle söyleme. yanında dur bir şey anlatırsa dinle.

  • cekilmis gayfe  (12.02.16 22:59:10)
telkin edemezsin. bırak çeksin acısını. diyecek söz pek olmuyor böyle durumlarda. telkin daha da sinir bozucu olabilir hatta.

  • rayde  (12.02.16 23:00:01)
En iyisi olmuş, diğer türlü daha sonra boşanacaklarmış.

  • Traveller  (12.02.16 23:01:00)
dugunden sonra babasinin evine donen arkadasim var.

bence "hayirlisi" budur.
  • e haliyle  (12.02.16 23:02:36)
suphesiz evliligin guzel taraflari vardir ancak evlilige de tapmamak gerek. hayatina bak, sana kiz mi yok.

  • bim tribi  (12.02.16 23:03:31)
"geçecek"

başka söylenecek her şey boş kalır.
  • devilred  (12.02.16 23:03:47)
biriniz de son duyuruma link vermemiş yazıklar olsun sadhjsad şaka şaka. isabet olmuş ya evlendikten 1 hafta sonra olsaydı?

  • benmari usulu  (12.02.16 23:06:31)
'ya abi çok kötü de, bi de evlendikten sonra çocuk falan olduktan sonra olduğunu düşün. neyse ki öyle bir şey olmadı. hem o kadar masrafa da girilmedi. yani eninde sonunda bitecekse böyle bitmesi daha iyi. hem elbet bu yaptığı hareketi eşi dostu biliyor, hayatı boyunca yakasına yapışacak. sen kendine yakıştığı gibi dik dur, üzülme. o kaybetti' vs.

  • icim urperiyor  (12.02.16 23:07:05)
daha iyisi olur!

  • geçerkenugradım  (12.02.16 23:08:47)
yok öle bi cümle

  • basond  (12.02.16 23:10:18)
nişanlılık süresinde karşı tarafa aldığın hediyeleri (mücevher falan) kanunen geri alabilirsin. benim telkinim bu kadar, sözü arkadaşlara bırakıyorum.

  • loser blueser  (12.02.16 23:12:45)
Şanslısın, direkten döndüğün için gerçekten çok sevinmelisin. Hayatta ne acılar var, bu senin için sadece bir sinek ısırığı emin ol.

  • pyromancy  (12.02.16 23:43:45)
aileler tanışıyorsa araya girerler hallolur o iş üzülmesin.
hee ama o kızdan avrat olmaz o da ayrı konu:D

  • konskenkova  (12.02.16 23:44:51)
Dün tv'de bi kadın ağlayarak düğün günü damadın aslında 1 çocuğunun olduğunu öğrendiğini anlatıyordu.. Düğün yemekler davetliler öylece kalmış hepsi.
İleride olacak çok daha büyük olumsuzlukları engelleyen bişey olmuş bence. Mutlaka acısı geçicek.

  • megalomaniac  (12.02.16 23:47:50)
öyle bir cümle yok ama hakk bulut dinlettirebilirsin, kafayı dağıtsın, içsin, gezsin vs vs

  • zugas  (13.02.16 00:33:31)
''Boşver abi sana kız mı yok?'' değil.

Dersen eğer , bunu diyen 221. kişi olabilirsin.
  • ketcapli dondurma  (13.02.16 06:51:23)