E sigara karışıklığı

Ya şu e sigara zımbırtısının likidleri nerde vardır. İnternet demeyin. Gidip almalı olanlardan yok mu hiç. İstanbul için diyorum bu arada
Bi de bu şeyi ne bahaneyle yasakladılar.
Ayrıca normal sigaradan daha zararlı dedikodusu duydum ama nedir aslı astarı

Sonuçta diğer sigarada katrandan zifte bi sürü şey var ve yakıyorsunuz mis gibi karbon ekleyip kanserojende çığır açıyorsunuz.
Esigarada böyle değil ama daha iyi olması gerekmez mi

beyazıtta gördüm ama likiti eklenir olanlardan değildi bitince atıyodun.
likitlileri arkadaş internetten getirtiyo buralarda yok dedi.
onun yalancısıyım
  • basond  (10.02.16 19:14:41)
internetten al esigara ve likit satışı yasak diye biliyorum tr de yasaklanma nedeni ise çok basit bir paket sigaradan devlet %80 vergi alıyor ve sigara lobisinin baskısı ve anti reklamı.

esigara tamamen zararsız değil ama normal sigara 100 birim zararlıysa esigara 1 birim olarak düşün.
  • mrthany  (10.02.16 20:17:33)
arkadaş arayıp durmayın işte, elden yok likit satan yer. varsa da koşarak kaçın, zehirli çin likitidir onlar. bi sürü güvenilir site var herkes yazıyor her yerde. gireceksin oradan alacaksın işte başka yolu yok. yok ben illa elden alacağım diyorsan da gel şişliye vereyim.

  • loser blueser  (10.02.16 20:24:54)
Hayır tamam da neden kızdın şimdi. Yeniyim ben. Sigaram var likidim yok :( kargoyu beklemek istemedim. Gelmeyin üstüme yaaaaaa

  • nymphe  (10.02.16 21:41:40)