anneye hediye çanta hangi marka?

anneme doğumgünü hediyesi olarak çanta almak istiyorum, geçen laf arasında baktığını ama uygun bir şey bulamadığını söylemişti.

max. 100 - 150 lira verebilirim (150 zorlayabilir ama anneye can feda), annem 46 yaşında, yani iyice teyze çantası olmamalı ama yaşına uygun bir ağırlığı da olmalı tabii. çok süslü değildir, sade takılır. aramızda 20 yaş olduğu için sadece kıyafetlerinden sahiplendiklerim olur, tarz açısından fikir olabilir diye söylüyorum.

hangi markalara bakayım? derimod'da indirim var mesela, ama çantalarında kabak gibi DERİMOD yazıyor. böyle şeyler pek şık gelmiyor bana.

Yargıcı olabilir. Fiyatları pahalı ama Pangaltı metro çıkışından çıkıp o büyük otelin yanından devam ettiğinizde ilerde solda bir outlet mağazası var. küçük bi dükkan ama güzel çantalar var, deri ve 100-150 arası fiyatları. bi bakın yakınlardaysanız derim.

  • minguinho  (03.02.16 19:04:07)
yargıcının çantaları baya kötü kalite, önermem

kadıköy'de falan çok güzel çantacılar var. hem eşek kadar marka yazmaz hem de deridir. fiyat olarak da derimod vs'den daha uyguna bulabilirsiniz
  • la noix  (03.02.16 19:17:20)
İndirimdeyse nine west'te bulabilirsiniz.

  • archery  (03.02.16 20:10:09)
six mağazasında güzel çantalar görüyorum ben. ama tarz olarak uyar mı bilmem. bakmakta fayda var.

  • ruhen hastayim ben  (03.02.16 20:28:26)
matmazel'e göz atın bir de isterseniz.
(git: )www.matmazelstore.com

  • pochina  (03.02.16 22:17:05)
Marks&spencerdan bi çanta almıştım anneme çok güzeldi. Bakabilirsin

  • anarsika  (03.02.16 23:58:41)