bu kulaklık alınır mı? (marshall major control talk oe)

alınır mı?

f/p karşılar mı sizce?
urun.gittigidiyor.com

ben kullanıyorum, çok f/p ürünüdür diyemeyiz. gerçi 210 lira çok değil, teknomarketlerde daha pahalı.

markadan da anlaşılacağı üzere rock müzik için iyi performans veriyor; tizleri yüksek sıcak tonu var, midler iyi, bas idare eder, sahne genişliği doyurucu değil, kulağa biraz fazla baskı yapıyor, 3-4 saat dinlemek zor. mikrofonlu olması büyük artı, telefonla kullanımda kolaylık sağlıyor. ama çok şık ve dikkat çekici, neticede üzerinde taşıyacağın bir aksesuar olacak ve o açıdan çok iyi. piyasayı araştırmadım o fiyat bandında, muhtemelen biraz daha iyisini bulursun ama alırsan da pişman olmazsın diye düşünüyorum, eğer elektronik dumtıs dinlemiyorsan.
  • baba jo  (02.02.16 20:54:07)
Oncelikle takip.

Ben de bu aralar kulaklik ariyorum. Skullcandy Hesh 2 aldim ama hic begenmedim. Epey arastirdim. Yabanci forumlarda herkes Monoprice 8323 diyor. 120 lira civari (amazon) olmasina ragmen performansi cok iyiymis. Ozellikle basslari. Ama benim basla isin olmadigindan kararsizim. Sirf gorunumu icin bile Marshall alasim var.
  • charles montgomery monty burns  (02.02.16 22:23:37)