Kadın ev arkadaşı

Maltepe yalı mahallesinde sahile mminibüs caddesine çok yakın konumda ev arkadaşı arıyorum. kira kişi başı 900tl ev eşyalı ve üç katlı olduğu için böyle. aslında ev şu anda kiralık beraber çıkabileceğim birilerini arıyorum. bu arada ben mühendisim özel bir şirkette çalışıyorum. ayrıntılar için mesaj atabilirsiniz burayı sık sık kontrol ederim.
edit: ilanı genişletiyorum bu olmazsa boş eve eşya vs alıcam her halükarda yanıma birileri lazım erkenden yazıyorum ki ona göre bir karar vericem eşyasız için de kira kişi başı 600-700 civarı olacaktır.

oha kiranız ne kadar pahalıymış. geçen gün nişantaşı nda kira için 900 tl isteyen bir ilan daha vardı. onunla kıyasladım.

  • füt  (27.01.16 14:03:15)
açıkçası o da iki kişiyse iyiymiş. belki eskiden beridir oturuyordur bilemiycem şimdi. burda iki kişi kalıcaz tripleks bir odası çok küçük ama 3+1 2+1 bile sayılır ev müstakil falan ama genelde kiralar böyle aynı boyutlarda başka evlerin kirası 2000 2200 tl civarı eşyalı olarak.
eşyasız da kiralar 1300 1400 aynı yeri eşyasız da aynı fiyat dediler ne yazık ki kiraya yeni çıkacağımız için böyle bir iki yıl öncesinden çıkan kişiler bir 200 300 tl daha az veriyorlardır. ayrıca zaten çok pahalı olduğu ve yalnızy aşamak sıkıcı olduğu için yanıma birilerini arıyorum maltepe bile b ukadar olmuş kiralar yapacak bir şey yok.

  • ulalume  (27.01.16 14:29:17 ~ 14:31:45)