Sağlık Raporu Alınabilecek Yerler

Levent-4.Levent-Maslak-Kağıthane civarı işe giriş amaçlı sağlık raporu alınabilecek yer önerisi rica ediyorum.

istinye devlet hastanesi çok uzak sayılmaz. özel olur derseniz maslak acıbadem var.

  • dahili meddah  (27.01.16 09:55:07)
teşekkürler.

devlet hastanelerinden ne kadar zamanda bu rapor alınabiliyor?
  • nop  (27.01.16 11:00:26)
osgbler sağlık raporu veriyor. birkaç test yapıyorlar, bir iki saat içinde raporu veriyorlar.

  • inheritance  (27.01.16 11:02:00)
özel olur derseniz 4 leventte özel levent hastanesi var.
rapordan kastınız nedir , kimi işyerleri tam teşekküllü bi hastanede tam kan sayımı, akciğer röntgeni ve göz muayenesinin de yapıldığı kapsamlı bir rapor isterken kimi işyerleri sadece kan sayımıyla alakalı basit bir rapor ister.
yanılmıyorsam kağıthane devlet hastanesinde genel bi rapor verilebiliyor. arayarak bilgi almakda fayda var. özellerde biraz pahalı olabiliyor.
  • sinerji  (27.01.16 11:08:41)
levent'te özel bir hastaneyi aradım. 125 TL karşılığında tek doktorluk bir rapor veriyoruz dediler. o ne demek oluyor dedim. dahiliye doktorumuz bakıyor. bir saatte veriyoruz dedi kadın.

böyle bir rapor işe girişte sorun çıkmadan kabul edilir mi?
  • nop  (27.01.16 11:09:22)
Sağlık ocağından ücretsiz aldım. Birileri burayı okuyorsa faydası olsun diye kendimi yanıtlıyorum.

  • nop  (09.02.16 20:15:15)