sevgili edinmece ?

bazı erkeklere bakıyorum kafasına uyan bi sevgili buluyor kız mutlu erkeğe bağlı. bazı erkekler ise zor zar buluyor onun da kaprisinden geçilmiyor. ben kişilik yapısına bağlıyorum biraz yani erkek kişi biraz kişilik yapısı gereği ya kaprisli kızları çekiyor ya da kızı mutlu ediyor.Yanlış mı düşünüyorum nasıl olacak şöyle mutlu mesut ilişki kızın o ilişkiden çok tat alacağı bi ilişki ?

buna dair bir matematiksel formül yok. işin içinde insanın olduğu herşey değişkendir.

  • rakicandir  (24.01.16 16:25:38)
zor zar ne la. bazı erkekler kızı elde edene kadar akbaba gbi elde ettikten sonra kene gibi oluyor.

  • her gece aç  (24.01.16 16:34:14)
aynen matematiksel düşündüğümü hissediyorum bazen de ben de. ama bi arkadaşım var sevgileri hep elit kaliteli kızlar arkadaş kendi de zengin. ama ben de ekonomik olaraak ondan geri kalır noktam yok niye bana denk gelmiyor öyle kaliteli kızlar.

  • ramazanali  (24.01.16 16:34:38 ~ 16:36:34)
Insanları elit-kaliteli kizlar vs. diye ayirmayi birakirsan senin de olur bence.

  • chitosan  (24.01.16 16:44:08)
Olay sadece maddiyat degil ki. Senin kisiligin, senin beklentilerin, karsindaki kisinin beklentileri cok onemli. Bir de her iliski disardan gozuktugu gibi olmuyor bu da var.

  • turuncu sufle  (24.01.16 16:47:21)
@chitosan ayırmıyorum da dengim olsun istiyorum diğer türlü kendimi huzursuz hissederim. sen hiç. sen kendin de dengin insanı istersin ama farketmiyorsun belki de

  • ramazanali  (24.01.16 19:05:28 ~ 19:10:28)
Dışarıdan elit-kaliteli diye dusundugun insanlar kücük hesapların insanı, dedikoducu, çirkef birer güzellik abidesine dönusebiliyorlar. Bu yorumu cinsiyet ayirt etmeden yapiyorum.

Bir de iliskiler disardan görüldüğü gibi degil bence. Cok yakindan gozlemledigim insanlara bakiyorum: mesela kiz ve erkek ikisi de kıtıpiyozun, uyuzun teki. Öyle kavgalar-anlasmazliklar donuyo ki, bana göre o yapilan saygisizliklarin herhangi birinde ayrilmak, bosa kürek cekmemek lazım ama gel gör ki disariya bunu yüzyılın askiymiscasına pazarlayabiliyorlar. Hafta 3-4 kez ayrilip barisiyorlar. 5 seneyi böyle gecireni de gördüm, 2 seneyi de. Ayrildiktan sonra taraflar "2 senelik bir iliskim vardi" diyor. 2 senelik bir iliski de, kardeş stabil bir iliski degil ki o.

Bir laf vardi "akilli bir yalnizlik aptal bir birliktelige yegdir" diye. Umarım sevgi-saygı dolu bir birlikteliğin olur, takma kafana fazla.

Mobilden bu kadar yazabildim. :D
  • chitosan  (24.01.16 19:54:16)
Kız ilişkiyi herifi lutfettiyse öyle olur.

  • arnold schwarzeneger  (25.01.16 11:25:45)