sol frame'i kapatmak

var mı böyle bişey ?
teşekkür editi: ahanda çok güzel oldu sağolasın dostum

sol frame'de sağ tıkla incele de index-section yazan yeri bul sağ tıkla edit as html de tümünü seç sil. sol taraf tek seferliğine gider. hiç gelmesin diyorsan adblock simgesine tıkla reklam engelle gibi bişey var ona tıkla sonra index-sectionı bul engelle. bu yolla sol taraf gidiyor ama boşluğu kalıyor. onuda display: none ile çözersin heralde. şimdi bakamadım 1-2 dakika sürer yapman.

  • freetakilir  (15.01.16 01:20:02)
@free: hacı nerden biliyorsun bunları ya? ben de bilmek isterim nerden başlayalım?

  • ya ben lan neyse  (15.01.16 01:47:46)
basit web tasarımcılar yapabiliyor bunu ya. yaptığım şey sağ tıklayıp inceliyorum mouseu sol tarafta sürükleyip nereyi etkilediğine bakıyorum. hani yazıyı seçersin mavi olur ya buda o misali maviyle gösteriyor nereyi etkilediğini o kodların. sonra siliyorum etkilediği yer gidiyor, sol tarafta gitmiş oluyor :D basit yani bi olayı yok. html-css ile başlayabilirsin. ama para kazanıp uzmanı olmayacaksan öğrenme bence. işte benim bilgimde böyle saçma şeylere yarıyor. @ya ben lan neyse

  • freetakilir  (15.01.16 02:06:28)
eger boyle bir talep varsa eksinumarator eklentisine ekleyebilirim.

  • gormemisin oglu  (15.01.16 03:24:56)
tabii ki seçenek sunmak iyidir. ekşi bunda pek iyi değil. yap kullanılır :) @gormemisin oglu

  • freetakilir  (15.01.16 04:03:35)
@gormemisin oglu bence de kullanılır.eskiden solda gördüklerimzle yeni bir şeyler öğrenirdik şimdi yok türk kızı şöyle, yok tayyip'in inanılmaz espirisi gibi başlıklar hep.gerçi debe'ye ulaşılamıyor "freetakilir" yöntemiyle ona da ulaşılması sağlanırsa daha bi güzel olur valla

  • high hopes of the sozluk  (15.01.16 18:02:40)
varolun, ya: yeni birsey ogrendim.

  • e haliyle  (15.01.16 18:35:49)