vatan ile hepsiburada arasında 300 tl fark normal mi? (logitech speaker)

selam,

almayı düşündüğüm bir speaker var, hatta geçen vatan'a gittim denedim filan (logitech z623)

almadan önce nette bir araştırayım dedim ki bir de ne göreyim, vatan'da 900 liraya satılan cihaz hepsiburada'da 599 lira,

gittigidiyor'da bazı satıcılar daha bile ucuza satıyor ama güvenemedim,

ben mi birşeyi gözden kaçırıyorum? anormal değil mi böyle olması?
(hepsiburada'da indirim var görünüyor ama genel olarak piyasası çok daha aşağıda gibi)

www.vatanbilgisayar.com
www.hepsiburada.com

vatan pahalı satıyor zaten anormal bi durum değil

  • cekilmis gayfe  (14.01.16 21:34:41)
Vatan fiyatlara pek dokunmamış, dolar üzerinden hesaplanmasına devam etmiş gibi.

Bu ürün 2011'de gelmiş galiba ve 500-600'lü liralardan satışa başlanmış, o zamanlar 300 dolara denk gelmişse, vatan da 600 liraya satmıştır fakat vatan dolar bazlı hesapladığından ve müdahale etmediğinden böyle görünüyor olabilir.
  • atom karincanin torunu  (14.01.16 21:44:16)
oluyor öyle. hepsiburada'da vatandan pahalıya satılan ürünler de oluyor.

genelde mediamarkt, bimeks, vatan bilgisayar, hizlial ve hepsiburada'dan fiyatları karşılaştırıp en uygununu alıyorum. hepsi birbirinden farklı oluyor.
  • halitkin  (14.01.16 22:05:29 ~ 23:08:37)
Su anda en ucuz burda: urun.gittigidiyor.com

521TL

Fiyatlar siteler arasinda hep oynar, en ucuzuna bakacaksin. Bunun icin faydali siteler: akakce.com, cimri.com, bilio.com ve bilmedigim digerleri...
  • robokot  (14.01.16 22:54:20)