Cep telefonu üzerinden laptop kontrolü

Var mıdır böyle bir uygulama? Özellikle laptopta youtube açıkken telefon üzerinden uzaktan kumanda gibi kontrol etmek istiyorum. Şarkılar arasında geçiş gibi.
Yada birebir laptop ekran görüntüsünü telefondan görebileceğim bir uygulama?

edit:teamviewer sadece telefon görüntüsünü laptop a yollayabiliyor. Telefon ID si laptop a giriliyor. Laptop ta olan girilemiyor.
edit:2 @atomkarınca evet support u kurmuşum..teamweaver işimi gördüm tamamdır
unified remote ise normal özellikte sadece mouse ve ses kontrolü gibi işlemler yapılıyor. ekran görüntüsü için ücretli tam sürümü

teamviewer?

  • animalman  (12.01.16 13:19:58)
pc control on android
Ya da
Pc control on mobile
aramasi yap.
  • 1adam  (12.01.16 13:20:33)
teamviewer +1

  • spadæs  (12.01.16 13:22:28)
unified remote en iyisidir. full apksını bulabilirsin.

  • cetoxim  (12.01.16 13:33:49)
(bkz: unified remote) kullanmıyorum ama duymuştum zamanında.

  • inheritance  (12.01.16 13:34:22)
TEamviewer ile bağlanabilirsiniz, siz quicksupportu kurmuşsunuz telefona.

Fakat bunun yerine bluetooth touchpad gibi uygulamalar ile sadece mouse kontrollü bir uygulama daha iyi olacaktır.
  • atom karincanin torunu  (12.01.16 14:10:26)