Life is drunk ı debeye sokmayalım mı?

Benimle sevişmez misin güzel bağyan gibi bi soru değil bu. Yani olumsuz yapı ile olumlu bir soru sormuyorum. Dün sorduğum bir sorudan dolayı life is drunk ın debeye girmesinden rahatsız olanların çok olduğunu fark ettim. Bir kısım yazar debede görünce basıyorum eksiyi yazmıştı. Debeye girmeden yapsak ya. Bir hafta boyunca debede görmesek zatı alilerini.

Evet, derdimi sikebilirsiniz.

Evet, işsizim.

Neden rahatsız oluyorlarmış?

  • meyve parcacikli kadin  (07.01.16 22:10:13)
Hep aynı formatta yazıyor diye vs. Mobilim link veremiyorum.

  • buffy de vampir sayılır  (07.01.16 22:12:52)
sokmayalım, bir örgütlenme yaparsanız varım.

  • shedracon  (07.01.16 22:14:25)
Tolkien, Şahsen benim kendisine bir önyargım yoktu düne kadar. Fakat debeden her entrisini, nickini görmeden beğenmiyordum ve eksiye basarken nickini görüyordum. Artık bi önyargım var ki aslında bunun adı önyargı olmuyo :)

  • buffy de vampir sayılır  (07.01.16 22:18:18)
Shedracon, örgütlenme olsun isterim. Olmadı tek başıma "seri eksi veren ibne" olurum :)

  • buffy de vampir sayılır  (07.01.16 22:19:39)
bir de ne hikmetse her konu hakkına komikli hüzünlü ilginç bir hikayesi oluyor

  • meyve parcacikli kadin  (07.01.16 22:20:06)
Bir de life is drunk başlığında şukela modunda okursanız "esinlendiğini" fark edersiniz. Bunu dün öğrendim. Jin misugiden "esinlenmiş" baya. Bundan dolayı bu meseleye girmiştim. Sinir oldum açıkçası. Emek hırsızlığı söz konusu kuvvetle muhtemel.

  • buffy de vampir sayılır  (07.01.16 22:23:42)
ben kendisini ne severim ne sevmem. entrylerini de çoğu zaman okumadan geçerim. ama debeye sokmayalım demek çok aciz geliyor. yine de daha çok oylanacak bir ya da birkaç entryle onun yerine sen girebilirsin debeye. kolay gelsin^^

  • ruhen hastayim ben  (07.01.16 22:28:47 ~ 22:35:40)
ruhen hastayım, normal şartlar altında dediğinize katılırdım ama "esinlenme" söz konusu.

" Bir de life is drunk başlığında şukela modunda okursanız "esinlendiğini" fark edersiniz. Bunu dün öğrendim. Jin misugiden "esinlenmiş" baya. Bundan dolayı bu meseleye girmiştim. Sinir oldum açıkçası. Emek hırsızlığı söz konusu kuvvetle muhtemel. "
  • buffy de vampir sayılır  (07.01.16 22:31:34)
@buffy life is drunk kim ve o adamı neden burada savunuyorum inan ki bilmiyorum. ama esinlenmekle çalmak/hırsızlık yapmak aynı şey değil.

  • ruhen hastayim ben  (07.01.16 22:36:38)
esinlenmeyi tırnak içine aldım ki esinlenmekten fazlası olduğu anlaşılsın diye. amacına ulaşamamış tırnaklar. neyse biraz daha ayrıntı olsun:

eksisozluk.com
  • buffy de vampir sayılır  (07.01.16 22:39:07)
aynen başarısız bir jin misugi çakması herif. hayır gerçekten biraz komik olsa içim yanmayacak.

  • cekilmis gayfe  (07.01.16 22:50:30)
Olm derdiniz ne ya. Tamam sıkıcı düz entriler giriyor da bışverin naparsa yapsın. Beğenmiyorsanız engelleyin görmeyin

Ayrıca bugünkü bonibonlu entri dün yaptığım şemaya harfiyen uyuyor :)))
  • i ve been mistreated  (07.01.16 22:53:30)
Kendisini zerre sevmem ve tüm entry'lerini okumadan geçerim; ancak bu tarz bir örgütlenme yapmak istemek daha rahatsız edici adamın entry'lerinden. Adam seni rahatsız ediyorsa okumadan geç. Çok şükür ki ilk birkaç cümlede kendini belli eden karakteristik bir yazma tarzı var. Direkt atla bir sonraki entry'ye. Ben öyle yapıyorum.

  • sen git ben geliyorum  (07.01.16 22:59:56 ~ 23:01:56)