kolay hazirlanan, bulasik cikarmayan, sporcu yiyecegi

Evde yemek pisirmiyorum. bulasigi ile ve pisirmesi ile ugrasamiyorum. Ama arada/gece yemelik temiz sayilabilecek yiyecekler neler var?

Muz,
Cici bebe+sut
Noddle makarna

Aklima gelenler.

Ayrica:
-Kilo problemim yok ama, %6 yag var. Cok arttirmak istemiyorum da.
-mumkunse uzun omurlu olsun bozulup gidiyor.
-mumkun degilse, saglikli olsun, gofret filan olmasin da.

ton balığı?

  • tejeve  (02.01.16 13:24:15)
Sadece meraktan soruyorum. Boyle seyleri bilmeden yag oranini nasil yuzde 6ya dusurdun?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.01.16 13:24:58)
cici bebe gofretten cok farkli yani?
alay etmek icin sormuyorum, bunda harbiden seker yag orani vs cok mu dusuk?

evet cevap olarak ton baligi veya konserve pismis kuru fasulye.
  • baldur2  (02.01.16 13:26:55)
Boyle seyleri bilmeden yag oranini nasil yuzde 6ya dusurdun? +1

Yüzde 6 demek karnındaki baklavalarla duvara iz çıkarabilirsin demek, belindeki kasların telleri tek tek sayılabilir demek. Bunun için de bu sorduğun soruları yıllar önce aşmış olman gerek. Nasıl hesapladın yağ oranını?
  • harzem  (02.01.16 13:49:23)
@pro: onceden temiz besleniyordum. Kiz arkadasim vs. hazirliyordu. Ben usenmiyordum. Usenmezsen temiz beslenmek cok kolay. Kivi muz cilek tavuk yumurta pilav vs.

Gunde 10-16km arasi yuruyus+Insanity

Tuz, seker, cikolata, kola, gofret zaten sevmiyorum cocuklugumdan beri pek alismadim. Spordan once de yag yoktu zaten
  • stevie  (02.01.16 13:50:03)
@harzem: ne alakasi var. Spordaki amac yag kutlesini azaltmak degil, kas kutlesini arttirmak. %2 yag ile bile o dedigin 6pack cikmayabilir. Bende de oyle bir kas kutlesi ihtisamli durmuyor. Ama nispeten kotu de degil.
Brat pitt in fight club halinin karin kaslari oyle kocaman olmayan hali gibi. Hatta belli belirsiz karin kaslarim. O kadar nasil calismis anlamiyorum zaten.

salonda olcum yapiyorlardi.

Avm'de 1tl lik makine de ayni degeri veriyor bu arada. Eger tesaduf degilse onlar da dogru olcum yapiyor.
  • stevie  (02.01.16 14:00:33)
cici bebeyle o hazır makarnaları bırak.

lor peyniri alıp biraz muz biraz süzme yoğurtla bol proteinli içeçek yap.
  • kupigometa  (02.01.16 14:09:05)
Hatta aktivitem soyleydi(son 1 aydir saglik sebebiyle yapamiyorum spor ama):

Hafta ici
-gunde 10-16km yuruyus is yerinde. 8 saatte
-aksam 7km bisiklet (kopekle)
-insanity max 30

Hafta sonu
-10+10 toplam 20km bisiklet(kopek gezdiriyorum)
-insanity 30

Bacaklarim level atladi. Bacaklarim yuzunden olecegim bir gun sanirim. Cok yukleniyorum.

Derim elle tutulup cekilemiyor, ama oyle tel tel kaslarim yok.

Sadece temiz besleniyordum. ayrica ogun olarak hala temiz besleniyorum disarida. Ancak evde yemek yemek sikintim. 5dk dan fazla basinda zaman gecirecegim hic bir yemegi istemiyorum.
  • stevie  (02.01.16 14:10:24)