tablet önerisi rica ediyorum.

flash destekleyen (internetten dizi ve film izlemek için kullanılacak çoğunlukla)

hd video açarken takılmayan akıcı bir şekilde gösteren

10 inch civarı büyük ekran bir tablet arıyorum. anlayacağınız sadece internette takılmak için lazım

bütçe max. 1000 tl.

bir soru daha; alacağım tablette sim kart yuvasına gerek duymuyorum cep telefonumdan modem açıp bağlarım fakat ilerde 4g bi telefondan modem açıp bağlasam o hızı tabletten alabilir miyim?

teşekkür ederim.

2 hafta önce 1250'ye sıfır ipad air 2 aldım kadıköyden. 250 lira daha arttır bütçeni ve al. dizi film izlemeyi geçtim ssd'li laptop'a elimi sürmüyorum excel mexcel herşey var. açtım fm 2016 oynuyorum ve pc'nin aynısı.

alırsın. air 2 de 9.4 inch.
  • Mcfly  (01.01.16 16:10:43 ~ 16:12:18)
Samsung Galaxy Tab E T560

flash player destekleyen tablet zor bulursun, ancak kodi diye bi uygulama var bilgisayar sürümü de var onu kurup ayarlarsan televizyon bile izlersin. soruya gelince telefondan açtığın internet wifi ile tablete geçeceği için telefon ne kadar hızlıysa tablette o kadar hızlı bağlanır. eğer amacın dizi film izlemekse apple ürünlerine bakma.
  • masa penisi  (01.01.16 16:12:08 ~ 16:12:32)
ipad mini 2

  • sta  (01.01.16 16:17:22)
diğerlerine laf sokmadan birşeyi yapamıyorsunuz arkadaş. kodi varken apple tv ile uğraşan kesinlikle malın önde gidenidir. apple fanboyu olmayan arkadaşın sözlükteki 83 entrysinin büyük kısmı apple ürünlerine gitmiş nedense. digitürk ve apple tv içerisinde diziler çıkacak mı diye beklemeye devam edin sezon bittiği zaman ilk bölümünü izlersiniz. sanki android bana para kazandırıyor kullandım ikisini de en uygun olanını gönderdim arkadaşa al böyle böyle özellikleri var diye. salak salak laf sokmayın millete.

  • masa penisi  (01.01.16 16:57:41 ~ 16:58:55)