Hangisi?

Sevgili eczacılar,doktorlar...
24 haftalık gebeyim. Kansizlik var.
Elimde gynoferon tablet ve gyno ferro sanol tablet var. Günde 1 alacagim hangisini iceyim? Eğer yanlış anlamadiysam sanol olanın demir ve folik asit miktarı daha yüksek.
Not: her ikisini de doktor verdi. Kafama göre almıyorum.
Her iki doktor da hangisini istersen iç farketmez dedi. ama bu kansizligin devam ettiği 3. Test oldu.

Gyno ferro sanol'den vücut biraz daha iyi yararlanıyor.

  • Lim5  (01.01.16 15:59:51)
Gyno ferro sanol derim ben. Moralinizi bozmayın uzun süre gerektiren bir durum bu ilacı düzenli kullanın yeter ki

  • malwethiel  (01.01.16 16:59:42)
ferro sanol
ayrıca tarif edildiği gibi al tabletleri mutlaka (süt, çay, kahve tüketimi vs)

  • la noix  (01.01.16 18:46:37)