bursaya ulaşım

bilet aldığımız ido seferi iptal oldu deniz otobüsü, otobüsler dolu. nasıl gidilebilir başka ? yalovayı düşündüm feribotla ama o da iptal olabilir.

ido mu iptal oldu budo mu?
budo olur da ido kolay iptal olmaz.

ille otobüs bulunur. hiç bulamazsanız gidin esenler otogarına. ille bi araca binersiniz.
bursa şurası.
  • fatihkkk  (31.12.15 11:12:30 ~ 11:13:03)
ido feribot 20.30 gözüküyor.

en kötü otobüs ile gidersiniz. fatih'in dediği gibi 10 dakikada bir otobüs var bursaya.

feribotlar kolay kolay iptal olmaz, deniz otobüsleri iptal olabiliyor.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (31.12.15 11:18:04 ~ 11:18:19)
deniz otobüslerinin ikisi de iptaldir bu havada, feribot da iptal olmuş olabilir. sis olunca direkt iptal ediyorlar.

ama iyi kötü otobüs kesin bulunur +1
  • bfm  (31.12.15 11:37:12)
idolar iki gündür iptal, şimdi baktım, yarınki seferler de iptal olacak gibi, biri olmuş bile.

otobüs belki denk gelir de bulursun ama gidişte çok uzun bir feribot sırası olabilir ve saatler sürebilir karşıya geçmek (tabi bu bir tahmin).

en mantıklısı ulaşabiliyorsan bir şekilde gebzeye ulaşıp eskihisardan feribota yaya olarak bindikten sonra topçular iskelesinin önünden geçip yalova merkeze giden minibüslerle yalova terminaline ordan da bursa terminaline ulaşmaktır.

denendi %100 çalışıyor.

edit: e evet tabi ki idodan kasıt denizotobüsü olan, feribotlara bişi olmaz fırtına çıkmadıkça, zaten onu önerdik halihazırda da.
  • in vino veritas  (31.12.15 12:55:24 ~ 14:08:53)
idolar iptal diye yanlış bilgi yaymayalım arkadaşlar. deniz otobüsü olan idolar iptal. arabalı feribotlar (yenikapı->bursa) çalışıyor.

ido.com.tr'den girip akşam 20.30 da herhangi bir iptal olmadığnı görebilirsiniz.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (31.12.15 13:02:50)