star wars furyası

(ilk filmlerden hemen herkesin bildiği spoiler içerir)

hayatımda hiç izlemedim onu söyleyeyim. eş-dost arkadaş ortamı, sosyal medya falan belli başlı şeyleri biliyorum. mesela darth vader luke i am yor father muhabbeti, princess leia kardeşiymiş falan vs.

sizce bu seriyi izlemeye başlayayım mı? eğer hala evet değer diyorsanız hangi filmden başlayayım? 1999'da çekilen mi yoksa vizyon tarihi itibariyle kronolojik sıradan mı gideyim?

2-4-6-1-3-5-7 diye izle hocam. herkes böyle öneriyor ekşi duyuruda

www.eksiduyuru.com
  • dannyb  (19.12.15 21:17:44 ~ 21:18:44)
Ben tarih sırasıyla başladım ve 3'ü bitti. İyi güzel yani ama bu kısmıyla hayranlık oluşturacak bir şey göremedim gibi, belki sıralı izleseydim daha farklı olurdu diyorum, o yüzden sen film sırasıyla izle :)

  • atom karincanin torunu  (19.12.15 21:18:22)
4-1-7-2-5-3-6 şeklinde izle

duyuruda da yeni değilsin arkadaş. 3 sayfa soru sormuşsun ama her gün 150 kere sorulan soruyu neden tekrar soruyorsun. sana özel bir izleme sırası mı bulalım :))
  • asbe  (19.12.15 21:20:50)
iki soru sordum izlemeye değer mi diye, sırayı da ilk arkadaş link vermiş ordan baktım keşke yazmasaydın uğraştırdık seni.

her seye laf sokmasanız olmuyor.
  • drystedb efficacious  (19.12.15 21:26:14 ~ 21:26:52)
hir şiyi lif sıkmısınız ılmıyır. abi günde 10 kez sorulan soruyu tembelliğinden araştırmadan sormuşsun trip atıyosun bide. 2 soru sormuşsun biri izlemeye başlayayım mı. hayır desek izlemeyecek misin? izleme abi o zaman ne diyelim yani :D film bu, konsey kurmaya gerek yok

edit: offff yol al dedi, ben gidiyorum dostlar küstüm
  • dannyb  (19.12.15 21:31:12 ~ 22:02:36)
konsey kurdum hadi yol al.

  • drystedb efficacious  (19.12.15 21:34:17)
sorulmuş soruya yeni soru açmak yasak mı ya cevap vermeyin kardeşim o kadar rahatsızsanız.

Vallahi hasta bu millet ya.

ben 345123 şeklinde izlemiştim heralde ya, çok yanlış gelmiş de olabilirim.
  • burberry  (19.12.15 21:44:46)