şarap

göreme'den bir arkadaş ev yapımı bir şarap gönderdi 6 ay önce, aman bi özel gün olur diye saklıyordum, baktım ki hayatımda özel gün filan olmayacak yardırayım dedim. öküzgözünden yapılma.
yalnız hayatımda ilk defa şarap içiyorum, yanına da biraz eski kaşar vardı ondan aldım. youtube'dan güldürüklü videolar izleyip malı götürüyom.
bence viski daha güzel :) şarap nedir yahu? nasıl içiyolarmış bunu?
çakırkeyif kafası yapar mı? ne zaman yapar?
siz nasıl bakıyorsunuz şaraba?

çok severim şarabı. çaktırmadan kafa yapar.

  • cekilmis gayfe  (18.12.15 22:38:55)
bikaç kadeh sonrası nasıl kafa yaptığını anlamayacaksın (:

yarasın
  • indescribable  (18.12.15 22:50:04)
Sarapla sarhos olmayi sevmem. Beni cok susatiyor ve bas agrisi yapiyor.

  • floydian  (18.12.15 22:54:34)
Yarı tatlı şarapları severim, hafif peynirler ve meyve ile içmek güzel olur. Ama onun dışında şarabı çok tercih etmem.

Sarhoşluğuna gelince şaraptan hiç öyle kötü sarhoş olmadım. Bira daha çok dokunuyor bana, ertesi gün bok gibi kalkıyorum çok kaçırdıysam.
  • buff  (18.12.15 23:41:11)
Ben cok alkol almadigim icin beni hemen carpar ama dun terra rose blush ictik bayagi guzeldi, meyve saraplari cidden cok guzel ki alkolle pek aram yoktur normalde.

  • neferkitty  (18.12.15 23:45:01 ~ 23:46:14)
Öküzgözü en güzellerinden birisi...muhtemelen içimi de rahattır. Geçenlerde ben de ev yapımı içmiştim, efsaneydi.

Valla alkollü içecekler sınıfında benim favorim ve öyle köpek öldüren olsa içerim diye bakmam, içimi rahat olsun, keyif alayım isterim =)
Yanında elma, fındık+tuzlu leblebi, kestane gibi şeyler güzel gidiyor. (en azından benim için)

Ve evet, güzel çakırkeyif yapar.
  • spider03  (19.12.15 00:26:18)