iphone 6s şarj sorunsalı

Merhabalar, yeni bir iphone 6s aldım. fakat şarj ile sadece facebook messenger da konuşma , biraz facebook takılmaca, biraz mail yollamaca,10 dk konuşma ve biraz sms ve whatsapp ile sabah 7:30 dan akşam 23:30 görüyorum. bir arkadaşım abi 2 gün gidiyor diyor. Anlamadım ben bu işi, bir inliği cinliği mi var ? -konum açık değil.

Teşekkürler.

bana normal gibi geldi. birader kullanıyor, hemen hemen her gün şarja takıyor aleti, öyle çok aman aman bir kullanım yoğunluğu olmamasına rağmen. facebook'ta takılıyor, biraz da mesajlaşma vs. işte.

  • krang  (16.12.15 15:57:05)
normal. bence arkadaşın sallamış.

  • teritori  (16.12.15 16:16:00)
bir gunu cikariyorsun iste cok normal. bilgisayar gibi kullandigin bir cihazi bir gunden fazla gitmesini beklemek cok sacma. arkadasin hayatinda bir kez gormustur onu. parlakligi sifira indir hucreseli kapat. Bir hafta bile gider sarjin.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.12.15 16:24:03)
6s aldım, daha 2. günü görmedim şarjda. ben de korkuyordum da normalmiş demek ki

  • saclarimdaki papatyalar  (16.12.15 22:14:30)
Plus olanlar hariç iPhone'ların hebisi böyle. Herkes yanında powerbank veya adaptör ile geziyor. Apple bile dayanamadı süper çirkin de olsa bir bataryalı kılıf çıkarttı.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (16.12.15 22:31:30)