bu mevsim de nereye gideyim?

bu hafta yıllık izine çıkacağım, türkiye içinde bir yerlere gideyim diyorum nereyi önerirsiniz , tek başıma olacağım, yürüyüş falan yapayım müzik dinleyeyim

bir kişinin bile tavsiyesi yokmu, vay arkadaş duyuru da bile yalnızız ya

  • john  (15.12.15 08:23:22)
Çanakkale tarafi olabilir, yasadigimdan diyorum, yazida kisida bambaska gecer, kafami dinleyip huzura ermek, erken yasta emekliligimin tadini cikarayim diyorsan gelibolu ilcesini onerebilirim, denizinden tut bir cay bahcesine kadar huzura erdirir. Ya da canakkale merkezini onerebilirim yurumeyi seviyorsan her yer yakin sana

  • Tersidüzükilec  (15.12.15 08:33:59 ~ 08:34:58)
geçen sene bu mevsimde kaş'a gitmiştim. harikaydı. tüm sokaklar, sahil benimdi. kimse yoktu sokaklarda. bir daha iznim olsa bir daha giderim.

  • zamanin otesinden gelen buz gibi suser  (15.12.15 08:38:42)
bolu göller bölgesi olabilir mi acaba?

  • jesues  (15.12.15 08:41:32)
Likya yolu olabilir belki, yürüyüş dedin diye yazdım :)

  • omonia  (15.12.15 08:55:01)
@omonia neresı orası ?

  • john  (15.12.15 08:56:29)
kafa dinleyeyim, canım sıkılınca etrafı dolaşayım falan diyorsan olympos olabilir. yürüyüş yolları falan da var. kaş'a gitmedim ama kaş da güzel diyorlar.

  • mesene  (15.12.15 09:03:10)
www.likyayolu.org
bu siteden gps verileri kısmından bakabilirsin, birkaç çeşidi var..
istersen turla gidebilirsin, eğlenceli de olur hem...
  • omonia  (15.12.15 09:10:41)
Alanya kışın çok güzel oluyor

  • eksimeksi  (15.12.15 09:17:34)
Cunda

  • floydian  (15.12.15 09:39:32)
eğer doğa tecrübeniz yoksa likya yolunu önermem. alanyaya gidin bence. öğretmen evinden yer ayırtın. yamaç paraşütü felan yaparsınız. yürümek içinde müsait. gündüzleride güneşlenen turistler felan oluyordu şubatta gene olur heralde. takılırsınız.

  • zimbirik  (15.12.15 09:41:58 ~ 09:43:03)
nerede olduğunuza bağlı tabi ama izmir tarafı olabilir.birkaç güne bölerek foça,şirince falan yapıp ayvalık cunda'ya geçilebilir.

  • aquarium  (15.12.15 10:33:10)