1998 Volvo C70 Alınır mı ?

Selamlar,

Volvo hastasıyım. Bir kere bu araca sahip olmak istiyorum. Zevk verecek bir model istiyorum.

Sahibinden'de bu ilanı gördüm : www.sahibinden.com

Sizce nasıl bir araç alınır mı ?

Alınmaz diyorsanız nedenlerini de yazar mısınız ?

teşekkürler

bence alınır, satarken zor olur ama iki lira aşağı verdimi her araba satılır ben bunu gördüm.
heves almak için ideal, kaza, hasar kaydı falan çok sorun olmaz ama yinede başına iş açacak sorunu olur mu diye ekspertize girmende fayda var.

  • rhan  (12.12.15 22:18:16)
Volvo yedek parçası zor bulunan, bulunanların da pahalı olduğu bir araç. Araç da eski olduğuna göre bu bir risk.

  • angelus  (12.12.15 22:20:43)
alınır

  • kaledekiyalnizlik  (12.12.15 22:27:00)
Arkadaslar,

yorumlarınız için teşekkür ederim. Tipik türk kafası ile parçası bulunmaz çok yakar 2.eli düşüktür diye alma diyenlerden ziyade
kronik x sorunu var, sürekli şu sıkıntıyı verir, gibi somut örneklerden gidersek sevinirim.
ben bu arabayı almaya yelteniyorsam bir başkası da yeltenir. geç satılır ama satılır.
2001 model toyota yaris'in 21bin TL'ye satıldığı güzel ülkemde, kağıt üstünde bu araç çok daha makul geliyor.
ama almamam için somut sebepler varsa ve belirtirseniz çok sevinirim.
  • MustafaCan  (12.12.15 22:34:07)
Eski Volvo'lar çok sağlam olur. Bununla duvara girsen silecekleri çalıştırıp yoluna devam edersin. :) Ederini bilmem ama kalite ve sağlamlık konusunda şüphesiz.

  • yirmisantim  (12.12.15 22:37:28)
neden bir yetkili (veya yetkisiz de olur, güvenilir ise) servisi arayıp bilgi almıyorsun ki? yetkili volvo servisinde çalışıyorum. ama soruna cevap veremem :D

telefonla arayıp 2. eli isteyip bilgi alabilirsin.
www.evooto.com.tr

bir araç alırken, yetkili bir servisine götürüp 2. el kontrolünü mutlaka yaptırın. o servis o araca yapılan ve/veya yapılması gereken her şeyi söyler zaten.
  • holy diver  (12.12.15 23:45:09)
bulasma derim, elektronik arizalarini saptamasi zor (motor beyni ile alakali genellikle), parcalari pahali. birde bu 5 silindirli turbolar ne kadar iyi bakarsan bak 200.000 gibi bitiyor, bunun motoru elden gecmemisse sende patlayabilir.

ama saglamlik olarak dogru, onunde pek birsey duramaz. muzik sisteminin ses kalitesi hala bircok sifir luks arabadan iyidir bence. hizli araba ama benzini iciyordu, LPG tuketimi nasildir ve performans uzerindeki etkisi nedir bilmiyorum.
  • cooperr  (18.12.15 01:27:15)