Caddebostan Mah. Bilim sk.. (istanbul)

Yarın ehliyet sınavına gireceğim ve bu tarafları hiç bilmiyorum ne olur bir el atın. Kadıköy den, civara yakın bir yerde insem gerisini hallederim de neye binip nerede ineceğim hiç bilmiyorum..

açık adres:

Caddebostan Mh. Bilim Sk. Erenköy İlköğretim Okulu

Kadıköy / İstanbul

ethem efendiden geçen er1 ya da er2 vardı eskiden. hala duruyorsa kadıköy'den ona binip sonra biraz yürüyerek gidebilirsin..

  • nrmnm  (11.12.15 18:43:18)
@nrmnm bu er1 er2 sarı dolmuşlar mı oluyor hocam? Balonun ilerisinden kalkan

  • yqzkrttpli  (11.12.15 18:49:41)
sarı dolmuş değil, otobüs er1 ve er2. rıhtımdan kalkar ama aşırı seyrektir. saatlerine bakmanızı tavsiye ederim.

ya da sarı dolmuşlara binerseniz sahilde inip yukarı yürüyebilirsiniz 10 dk kadar. şoföre söyleyiverirsiniz "erenköy ilköğretime gitcem, ona göre sahilde ineceğim yeri söyleyebilir misiniz" diye.
  • fuel oil  (11.12.15 18:55:58 ~ 18:56:39)
@fuel oi çok teşekkür ederim. Yürümek sıkıntı değil, civarda bi yerde indirsin de beni ..

  • yqzkrttpli  (11.12.15 19:03:19)
kadıköy balonun orada sarı dolmuşlara bin. Caddebostan migros da in. Bağdat caddesine yuksrı doğru yürü. Caddeye gelince sağa dön yürü, ilerde sol tarafta kitchenetre göreceksin, onu geç ilk sol sokak.

  • oscar  (11.12.15 21:04:37)