Diş apsesi

İyi akşamlar arkadaşlar. Hafta sonu dişimde hassasiyet vardı. Dün akşam üstünde hafiften şişmeye başladı ateşlendim. Dr umu aradım agumentin iç Çarşamba gel dedi tmm dedim ancak ağız içinde hiç bir şişlik yok, sabah uyandığımda burnumun yanı gözümün altına kadar şiş alt çenem küçücük kalmış. Ara ara Ateş'im çıkıyor apranax alıyorum. Şiilikten korkuyorum. Agumentin ne Zaman etki gösteriyor bilmiyorum ancak korkmaya başladım. Ağzım kapanmıyor. Dudağım uçukladı bide. Sabah Dr a gidicem ama kendisine tam da güvenemiyorum. Tecrübeli olanlar dr olanlar öneri verebilir mi ne zamana kadar böyle şiş kalıcak

Şehir yazmamışsın ayrıca 7/24 açık diş hastaneleri var artık büyük şehirlerde en azından diğer bölgeleri bilmiyorum.

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.12.15 20:24:18)
Antibiyotik 1 gunde etki etmez. Birkac gun icmen lazim duzenli olarak. Dis hekimi zaten sis bolgeye dokunmaz. Buuk ihtimalle antibiyotige devam et, sonra gel diyecek.

  • innerbliss  (08.12.15 20:27:55)
Ankara. Evet zaten kullan gel dedi ama ben korkuyorum yinede

  • stiletto heel  (08.12.15 20:32:36)
Bide yorumlarda iltihapı akıttıklarını yazmışlar internette. Bende ağız içinde şişlikte mevcut değil. Yüzüm şiş abartısız gözüme kadar

  • stiletto heel  (08.12.15 20:33:57)
Ankara'da konya yolu üzerinde 7/24 açık bir diş hastanesi var adını unuttum şuanda.
Şiş olduğu sürece innerbliss'in dediği gibi doktor dokunmaz. Mecbur antibiyotik kullanmaya devam edeceksin ama göstermeyi ihmal etme.

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.12.15 20:42:42)
Teşekkürler ancak nekadar uzun sürer bu şişlik ve Ateş hali. İş için rapor aldım ona göre yarın uzatmayı düşünüyorum. Ancak rapor üstüne rapor da olmamakta. Bu yüzden de soruyorum.

  • stiletto heel  (08.12.15 20:45:05)
2-3 güne geçmişti benim sadece ilaçla. ilk gün iş yerine şişmiş yarım suratla gidince sen yarın gelme hiç demişlerdi :))

geçmiş olsun.
  • su olsam ates olsam  (08.12.15 20:56:21)
Ozaman yarın işe gidip korkutmam lazım bu suratla milleti. Teşekkürler

  • stiletto heel  (08.12.15 20:58:58)
Benimde ağzımın içinde olmuştu 3 günlük antibiyotik kullanımında geçmişti.

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.12.15 21:00:31)