Bir erkegi sevindirecek en gùzel hediye

Parfum haric :)

renkli renkli baksırlar

ciddiyim.
  • sir gawain  (04.12.15 13:28:27)
Güzel bir mekanda rakı için beraber.

  • bedbed  (04.12.15 13:29:38)
Beni bir M4 çok mutlu ederdi mesela şu anda.

  • arnold schwarzeneger  (04.12.15 13:30:55)
şömine başında, beyaz ayı postu üzerinde beraber sıcak şarap içmek.. bir hafta sonu kaçamağı.

"dışarıda da lapa lapa kar yağacak tabi.
  • redeath  (04.12.15 13:34:39)
güzel bi atkı ve eldiven olabilir, mevsime uygun. bere belki.

  • nathanieltroy  (04.12.15 13:35:38)
play station 4.

  • uuth  (04.12.15 13:42:30)
uzaktan kumandalı helikopter & drone vs.

  • confessions of an adman  (04.12.15 13:43:32)
tesla model s

madem bütçe sınırı yok, en mutlu olacağım şeyi yazdım.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (04.12.15 13:44:31)
cinsiyetinden başka hiçbir özelliği bilinmediğine göre oldukça subjektif cevaplar almanız muhtemel.

beni en çok mutlu eden hediyeler ps4 ve tuttuğum takımın futbolcuları tarafından imzalanmış forma olmuştu şimdiye kadar.
  • arma aski  (04.12.15 13:47:06)
rolex

  • all girls dream  (04.12.15 13:49:53)
drone

  • eindaclub  (04.12.15 13:52:11)
playstation 4

  • tantunisultansüleyman  (04.12.15 13:53:28)
saat-spor ayakkabı

  • sirincem  (04.12.15 13:54:48)
xbox one . kinect te çinde olsun

  • gulsum  (04.12.15 13:58:38)
nasıl biri olduğuna bağlı ama misalen şile dolaylarında bir yerde bir hafta sonu baş başa kalmak (manita ise tabii) hem huzur hem mutluluk verir.

bunun haricinde eğer sevgili falan değilseniz ama yakın arkadaşsanız eğer, sizin yaptığınız her hangi bir şey daha makbule geçer (benim için en azından)

gömlek, pantolon, bere/eldiven/atkı takımı gibi şeylerde kullanışlı ve iyi olabilir.
  • selam  (04.12.15 13:58:49 ~ 14:01:14)
-ps4
-saat
-maç bileti
  • euphrat  (04.12.15 14:05:41)
Oyuncak klasik araba

  • feel the blanks  (04.12.15 14:07:00)
drone beni de mutlu eder
şöyle fpv li kameralı falan
öperim yanaklarından

küçük düşünün.
  • dieselsingle2  (04.12.15 14:11:07)
Bütçe sınırı yoksa böyle sürekli uğraşacağı şeyleri almak mantıklı. Ha merak etme seni ihmal etmez. Sadece onun için ayrı bir heves olur.

Bilgisayar oyunları
xbox
drone
ihtiyacı varsa ayakkabı, kazak, atkı gibi şeyler
Telefon kılıfı, bilgisayar fanı, yeni fare gibi şeyler
Maç bileti
vs vs.
  • kırıkkalpleryolcusu  (04.12.15 14:12:23)
profesyonel fotoğraf makinesi

  • gokyuzu gibi  (04.12.15 14:14:46)
teknolojik herhangi bir aygıt.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (04.12.15 14:18:02)
  • kedula  (04.12.15 14:25:33)
arnold schwarzeneger+1

  • jedilance  (04.12.15 14:28:52)
www.youtube.com
sadljfsd :D

  • rodriguez2  (04.12.15 14:41:32)
Sırasıyla fiyat olarak çoktan aza (kendimden örneklerle geldim)
- 67 model ford mustang
- fenerbahçe - fenerium üst d blok kombine
- cep telefonu
- laptop (oyun ve performans olarak uygun)
- play station 4 + fifa 16
- 21 yıllık macallan (viski)
- deri ceket
- kaliteli bir puro (marka veremedim)
- cep matarası (viski vs. için)
- deri cüzdan
- atkı
  • nawar  (04.12.15 14:52:19)
www.driveatank.com

@nawar dogru yerden girmis, takimla bozmus. saglam single malt viski, robdösambr seklinde gidebilirdi, futbolu cikar, mustangi vurgula o zaman +1.
  • aynadakiyabanci  (04.12.15 15:09:12)
röpdoşambr, viski, puro ve terlik. hepsi bir arada olmalı.

  • tanjant  (04.12.15 15:36:23)
Ne sevdigine bagli.

Fotograf icin :

SONY DSC-RX100M4

Oyun icin :

PS4

Hiç fena olmaz.
  • sabirstone  (04.12.15 15:54:12)
meme diyen olmamış. hiç mi erkek yok lan burda.

neyse. meme harici bir şey dersen de. yine meme demeyeyim. memeyi unut. meme yok.. meme yok.. meme yok..

şey. onun için çabaladığını gösteren şeyler.
elle çizilmiş kötü resim, meme, elle örülememiş bile olsa şal, meme, liflerine kadar soyulmuş mandalina, meme, ama yinede meme demişken. bir erkeği tabi cinsel şeyler sevindirMemeli ama pahalı bir hediye verilMemelide.. hemen karar da verilMemeli, ama alacağın hediye tükenMemeli,
  • stevie  (04.12.15 16:01:06)
Oncelikle elinize saglik.. simdii.. atki takmaz,xbox i var oynamio bile, kiyafeti zaten kendisi de aliyo. Siradan olur. Ickisi sigarasi yok. Bi futbolcu vardi onu sevio ki ben adini unuttum. Yazik lan bana.. yandi walla beyin hùcrelerim..

  • chezsoi  (04.12.15 17:06:26)
@aynadakiyabanci tuttuğun takımın diye oku onu. Ben kendi takımım için yazdım listeyi yukarıda yazdığım gibi :p

@stevie biz erkeğin sevgili ya da eş olduğu önkabulü ile geldik. O ilişkilerde memenin, seksin ve memenin ödül-ceza sistemi parçası veya hediye olmasını istemiyoruz. Doğal olarak mevcut bulunsum istiyoruz. O yüzden yazmadık. Tabii aile üyesi ise bu erkek. Bu maddeyi ve o tavsiyeleri yakıp imha edelim ama belli ki değil :p

@chezsoi o zaman seni aşağıdaki klişelere davet edelim:
- puzzle
- kitap
- çerçeve

Kıyafeti zaten kendisi alıyor da, bunları alamıyor mu? :D
  • nawar  (04.12.15 17:21:25)
Hobisi varsa ona yönelik birşey alın bence. Mesela bana birisi koga world traveller alsa çok mutlu olurum.

  • hayde bre  (04.12.15 18:00:03)
Kiyafeti 2 giyip atacak.. ben daha kalici bir o kadar da severek kullanacagi bir sey ariyorum.:)

  • chezsoi  (04.12.15 18:01:36)
Tuttuğu takımın forması,
Deri cüzdan,
Kamplarda falan kullanılan çok amaçlı gadget'lar, survival tool'lar (Alüminyum araç gereçler, ıvır zıvırlar)
Saat denmiş ama fiyatı dört haneli olmalı bence güzel bir kol saatinin.

Tüm bunlar dışında fiyatı olmayan ama paha biçilemeyen şeyler de olabilir. Kişinin yeteneğine bağlı. Örgü, çizim vesaire.

Ayrıca memeyi erkekler değil, oğlanlar ister. :) Stevie'ye selam.
  • yirmisantim  (04.12.15 18:11:48)
Formayi da aldiydim.. :))

  • chezsoi  (04.12.15 22:41:37)
27 yasinda xbox i var ama dedigin gibi zaten 1 yildir hic oynamiyor. Aynen forma da dolapta còp oldu. :))

  • chezsoi  (04.12.15 22:47:16)