kaliteli kot pantolon

Mavi diyeni islak sopayla... hangi marka ve modeli? Yani hocu su marka kaliteli su modeli de cok hos derseniz degerlendiririm mutlaka. Boru paca lutfen. Boru paca yapismayan ama cok bol da olmayan pacaydi di mi?

Loft al. Modeli farketmez. Mavi alirsan da Amerika serisinden al.

  • stavro  (28.11.15 20:29:48)
Bu arada kaliteli cok sigirca bi laf olmus. Tam olarak demek istedigim 1 yildan fazla dayansin.

  • floydian  (28.11.15 20:29:50)
Mavinin amerika serisinden de hic memnun kalamadim ama o seriden sadece bir defa aldim acaba oyle mi denk geldi normalde iyi mi?

  • floydian  (28.11.15 20:30:36)
senelerdir mavinin hunter serisi giyiyorum. Bilmiyorum çok kötü gelmiyor, memnunum ama siz daha iyi bilirsiniz tabi (satış temsilcisi stayla)

  • alaca ejder  (28.11.15 20:32:56 ~ 20:33:32)
Ben pek Mavi giymem, 3 tane Amerika var bende. Biri cabuk deforme oldu, digeri hala sapasaglam ama rengi soldu biraz haliyle, bir digerini de begenmedigim icin giymiyorum:)

  • stavro  (28.11.15 20:35:57 ~ 20:36:16)
Levi's.

  • i was made for you  (28.11.15 20:40:47)
Gap.
H&m.
M&s
  • kuehles blondes  (28.11.15 20:41:20)
Hayvanim. Ondan.

  • floydian  (28.11.15 20:43:57)
levi's+1 boynerde arada 501lerin bir yada iki rengi güzel indirime giriyor. geçen 90 liraya aldım.

  • ayiadam  (28.11.15 20:44:11)
lee ve wranglerden memnunum

  • sen de git sen de unut  (28.11.15 20:50:54)
g-star kaliteli diyorlar.

  • tosunpasa  (28.11.15 20:52:18)
Lee, levi's, loft. Üçünden de ayrı ayrı 6-7 senelik kotlarim var, taş gibiler hala.

  • fraise  (28.11.15 21:02:01)
Bershka, zara, pull and bear.

Mantik cok basit gel anlitiyim bu isin icinde ve denimden iyi anlayan biri olarak. Bu firmalarda 80 ile 160 arasi fiyatlarda ince olmayan hafif sert jean aliyorsun. Ama oyle 1 2 tane degil. Hergun kot giyen bir insanim ve bir giydigim kotu diger giymeme en az 8-9 gun geciyor. En az diyorum cunku kombin yapma durumuna degisiyor bu is. Bazi kotlarima cok daha fazla kombin oldundan fazla giyiliyor. Yoksa 15-20'yi bulur ortalama jean. Ayrica da bu kotlari en fazla 2 kez giydikten sonra 30-40 derecede yikiyorsun. Agirligi bu 3 firmaya verip aralarda da baska markalardan begendigim kotlari alirsan ve en az 10-12 gun ortalama yakilayabilecek kota sahip olursan ortalama 4-5 sene tum kotlarini giyebilirsin. Gecen hafta en sevdigim kotun bacak arasi acilmis biraz. Iceriden yama yaptirdim. Kendisi 6 yillik oluyor. Tommy kotum da var diesel de var ck da var levi's da var ve hepsi de hala gicir gicir duruyor. Basta soyledigim 3 markayi agirlikta tuttugun surece bu sistemde uzun vadede hem karli olursun hem de begendigin bir kotu daha uzun sure giyme mutlulugunu yasarsin.

Gerisi sana ve size kalmis.
  • isott  (28.11.15 21:04:23)
Mobilden giriyorum da edit yapamadim.

Bu 3 markayi soylerken tayt gibi yapisanlardan bahsetmiyorum. Dar kesim ama cok dar olmayan straight modeller var. Onlarda da en az 1 beden buyuk alirim. Pacasi cok dar olmaz o zaman. Bel nasilsa ayarlanir.
  • isott  (28.11.15 21:08:41)
Isott cok tesekkur ederim bu markalarin zara haric tabii erkek modelleri var mi acaba? Erkegim de cunku. Bir de 2 yikamada bir yika mi dediniz ben mi yanlis anladim 2 giymede yikamak cok degil mi kot o kadar cok yikanir mi?

  • floydian  (28.11.15 21:15:44)
erkeksen ve 40 yaş altındaysan sakın wrangler alma o zaman. baba kotu onlar. cebin oralardan bol yapıyorlar ne alakaysa.

  • ayiadam  (28.11.15 21:19:24)
wrangler al, bildiğin eskimiyor onlar (mavi amerika'm da var)

  • weeping guitar  (28.11.15 21:20:25)
Bak sana her yerde bulamayacağın, bulursan da hemen alman gereken bir marka söylüyorum:

Angelo Litrico. C&A'larda satılıyor, bulunca affetme. Çok da ucuz. Bir kot pantolona 100-150 lira verilmez zaten. Ayıp.
  • yirmisantim  (28.11.15 21:56:21)
@floydian
Ben de bir erkek olarak yazdim bunlari. Erkek modelleri var ve fiyatlar cok ucuk degil. 2 giymede bir yikanmali kot. Cunku pamugun hava halmasi ve sikilasmasi gerek. 2den fazla her giydiginde kot kendi formunu kaybetmeye baslar. Ve yikandiktan sonra eski formuna donmekte zorlanir zamanla. Mumkun oldukca da yumusatici kullanmadan yikamaya calis derim.

  • isott  (29.11.15 14:42:43)
Bahsettiğin türden Diesel'den var benim, son yıllarda nasıl kotlar çıkardıklarını bilmiyorum ama, bulursan kaçırma.

  • candanag  (29.11.15 14:55:22)
+1 koton. f/p açısından memnunum. 50-60 tl denemekten zarar gelmez.

  • ismayil  (29.11.15 15:02:19)
@konusma ben...
Soyle mahvediyorum sahsen:
Oturarak calisiyorum ben. Isyerinde sik sik yerimden kalkip tekrar oturdugum icin popo kismi zaten cabuk deforme oluyor. Onun disinda disaridayken de ceplerimi cok kullanirim, bu yuzden cep kisminin cevresi de cabuk yipraniyor. Ceplerdeki bozuk paralar da otururken sikistigi icin kotun kumasina baski yapiyor, o kisimlar da kolay deforme oluyor. Tum bunlarin ustune bir kotu 2-3 gun ust uste giymek de eklenince pantolon dagiliyor kisa zamanda.
  • stavro  (29.11.15 23:45:01)
Mavi kotu haklisin. Jackjones ve levisten memnunum

  • konskenkova  (29.11.15 23:50:00)