uygun fiyatlı domain almak

dolar yüzünden midir nedir, domain fiyatları 25-30 lira arası.

daha uyguna nereden alabilirim?

Bazı firmalar ilk alımda genelde kampanya yaparlar. Godaddy örneğin birkaç dolarlık kampanyalar yapıyor. Ama 1 sene sonra yenileme ücretinde indirim bulamazsın, yine 10-12$ civarı ödersin. Şu siteden ilk alımlarda uzantıya göre en uygun fiyatı veren firmaları görebilirsin:

www.domcomp.com
  • Abdurrahman  (23.11.15 15:22:27)
netinternet.com da 14 lira. ama google'layınca ilk şikayet entryleri çıkıyor.

  • stereoseyfi  (23.11.15 15:24:35)
www.guzel.net.tr
ilk yıl 13,90tl, yenileme 26,90. Gerçi böyle düşününce kod bulup godaddy'den 1-2 dolara alırsın ilk yıl, sonra yenilemeye 30-40 lira verirsin yine aynı hesaba geliyor. (ben ikisini de yaptım, godaddy'de ikinci kez kod kullanamıyorsun o yüzden diğer domaini buradan aldım, hostingim de var memnunum)

  • rodriguez2  (23.11.15 15:53:00 ~ 15:53:32)
Genelde kupon kodlarıyla godaddy den 2 dolara alınabiliyor. Önce böyle alıp sonraki yıl daha uygun fiyatlı bir yere transfer edebilirsin.

  • gezgin rocker  (23.11.15 21:38:55)