kadın manyağı insanlar için ne düşünüyorsunuz?

bir arkadaşım var, kadın hastası adamın işi gücü kadın,kadın,kadın
butun hayatı kadınlara yonelik
mesela bir yere gidip oturalım şu kadınla şöyle buluştum bu kadınla şunu yaptım,iki dakika başka bir şeyden bahsediyorsak 3.dakika mevzu tekrar kadın oluyor.
Dün mesela maçı izlemeye gidicez kızın bırı aradı bunu kanka sen gıt ben oraya gelırım dedı,tamam dedım, neyse bu yarım saat sonra geldı,bu kadar kadın manyaklıgına karsı evlencem dedıgı evlenmeyı dusundugu bır kızda var hayatında
işte bununla sorunları var, bir yandan öbür telefonda kız arkadaşına işte affet maffet falan dıye konusurken dıger telefondan kızlara bakıyor.
ben anlayamadım bunun sorununu ve bu adam karıyerı olan yakısıklı elı ayagı duzgun agzı laf yapan bırısı?

kariyeri olan yakışıklı eli ayağı düzgün ağzı laf yapan birisi olduğu için öyle olabilir. zira o tarz durumlarda istesen de oyunun dışına çıkamıyorsun. tam bu sefer bırakıyorum diyosun biri daha çıkıyor. oyun gibi.

  • roket adam  (23.11.15 14:17:16)
kadınlara rahatsızlık vermiyorsa sorun yok bence o da öyle mutlu işte bırak ne yapıyosa yapsın

  • lorne malvo  (23.11.15 14:19:32)
Bir sorunu yok. Kariyeri olan, yakışıklı bir erkek geçmişin acısını da çıkartabiliyor. Madem kariyer yaptık, tip de yerinde, her şey yolunda, keyfini sürelim kafası. Burada kafayı takması gereken sevgilisi. O da bunun farkında ve kabullenmiştir büyük ihtimalle. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi başkalarını rahatsız etmediği sürece keyifleri bilir.

  • Abdurrahman  (23.11.15 14:22:28)
arkadaşının parası var :) kadınlara para olduktan sonra her şeyi görmezden gelirler. anlattığın derecede olan bi adamı evleneceği kadın anlamıyor mu sanıyon? ya da öbür hatunlar ciddi düşünmediğini bilmiyo mu sanıyon. neyse boşver salla :)

  • ergenpezeveng  (23.11.15 14:33:54)
öyle aman aman bi parasıda yok bildiğim kadarıyla 3000 yakın bir maaş alıyor onu biliyorum sadece

  • john  (23.11.15 14:40:03)
o kadar da olmasına gerek yok. ağzı laf yapıyo. arabası vs varsa. kadınların hesabını ödüyorsa. hediye vs alıyorsa ara ara. 10.000 kazanıyomuş gibi davransa da sorun olmaz.

  • ergenpezeveng  (23.11.15 14:42:57)
herkes sorun yok demiş de bence bir sorun var. alan razı satan razı olsa da sağlıklı ilişkiler değil bunlar, normalleştirmemek lazım.
muhtemelen kadın konusunda bir açlığı, bir ezikliği var, kapatmaya çalışıyor.

  • peggy  (23.11.15 14:44:51)
aga tabi ki normal değil yani. ama erkeklerde bi bug var işte. bazıları kendine hakim olamıyor hatta çoğu. kadınlar ise para için ilgi için bu adamlarla gezip tozuyo. 2 haftalık yaz tatili için sevmediği bi adamın koynuna giren hatun daha düşündürücü bence. çünkü kadınlar erkekler gibi değil aslında. çoğu cinsel açlıktan çok maddiyat ve imkanlar için yapıyor. erkekler ise öyle değil. bildiğin tek amacı hatunla yatmak düz adam :) hiç biri normal değil ama toplumda kadınlara büyük iş düşüyor. kadınlar insanlık için çok önemli diyoruz ya bu o işte :) kadınlar da son zamanlar da erkeklere ayak uydurunca enteresan şeyler oluyor işte :)

  • ergenpezeveng  (23.11.15 14:51:11)
sevgilisi olmasa tamam diyecektim ama orada bi sorun var. Kimse egosunu tatmin etmeden evlenmemeli diyorum ve haklıyım bence bak bu adam da öyle. Ha sürekli bahsetmesi de çevreye duyurmak "bak bunları yapıyorum" diyip egosunu tatmin etme aracı. Konuşmadan yapsa daha iyi tabii.

ben de ileride işim gücüm param iyi olursa beğenilmeye başlarsam böyle olabilirim ha. Hayatımın bir döneminde birkaç kadın tarafından paylaşılamamak istiyorum ama henüz olmadı :D
  • rodriguez2  (23.11.15 14:53:01)
yapması değil de başka muhabbeti olmaması sıkıntı. bi de takıldığı karıları hiç gördün mü bilmem ama tahminen hepsini toplasan bir tane düzgün tip çıkmaz. ya kültürsüz, ya zarafet yoksunu, anla işte, kolay tiplerdir. çok kadınla birlikte oldum diyen çok arkadaşım oldu, gösterdikleri sevgililerini bir araya toplasalar huzurevi açılır, o denli.

  • kargn  (23.11.15 14:56:47)
benim 20 li yaşlardaki halim evlenince düzelir :)

  • jamswety  (23.11.15 15:00:39)
@kargn işin ilginç yanı da bu biliyomusun bir kaç kez barda falan karşılaştık hepside aksine güzel hatunların ve iş güç sahibi
şuan beraber olduğu kız arkdaşının baya iyi bir semtte büyük bir anaokulu olduğunu biliyorum mesela
en son takıldığı kadının 2 tane dershane şubesi vardı, hatta bende dil kursuna gidecektim
öğretmenler vardı anlattıgı kadarıyla , bankacı yani böyle sıfatlamak nekadar doğru oldu bilmiyorum ama adam uni deki hocasıyla bile beraber oldu ya :D
  • john  (23.11.15 15:03:42)
karıya niye gitmiyor diyorum.

  • her gece aç  (23.11.15 15:03:46)