Parmak izimi tablo yapmak istiyorum

Çünkü ben bir megolomanım.

Parmak izimi tablo yaptıracağım lakin parmak izimi nasıl alırda pc'ye atarım diye harala gürele düşünüyorum.

Aklıma mesela iphone geldi. İphone da fingerprint scan kullanıyorum, iphone sana parmak izini imaj olarak verebiliyor mu?

Saygılar ve sevgiler

aklıma gelen yöntem, kalitesi pek yüksek olmayabilir ama, klasik selobant yöntemini kullan. koyu renk bir mürekkebi eline hafif bulaştırıp böyle parlak pürüzsüz yüzeye parmak bas. selobantla bu izin üstünü kapat, banta hapsolacak görüntü.
kuvvetli bir led ve bir mercek arasına bu bandı koyduğunda iyi denecek bir kontrast yakalarsın sanıyorum. mercek kısmında tam bir şey söyleyemiyorum gerçi.

  • kargn  (22.11.15 16:45:23)
bir yerde parmak izinin makrosunu alıyorlardı. lumia 1020 ya da bir makina tanıtımında olabilir. sen de iyi bir iz, iyi bir makro ve biraz oynamayla a4 boyutunda bir sonuç alabilirsin belki.

  • ismayil  (22.11.15 16:48:59)
Parmagina murekkep sur beyaz bir kagida bas birkac tane parmak izini daha sonra yuksek cozunurlukte tarayip bilgisayara at gerisi photoshop ve illustrator becerine bakiyor. Boy boy bastirirsin.

  • nwnd  (22.11.15 19:57:08)