Eğri oturup doğru konuşalım

Doğru düzgün verdiğiniz cevaba tik ✅ gelmeyince sinirleniyor musunuz? Ya da ne Hissediyorsunuz?

Kiziyorum.

  • stavro  (21.11.15 22:39:02)
Yoq.

  • floydian  (21.11.15 22:41:24)
siliyom valla. o kadar uğraşacaz adam tike üşenecek.

  • yamuklu sucurta  (21.11.15 22:41:27)
mesaj atıyorum atmaz ise siliyorum cevabı..kiziyorum tabi.. hakaret gibi birşey bence..

  • dedim dedim de kime dedim  (21.11.15 22:41:47)
soruyu soran buralarda yeni mi diye bakıyorum, yeniyse işi bilmiyordur diyip toyluğuna veriyorum. ama tik atmak eyleminden haberdar biriyse bir süre sonra cevabımı siliyorum, madem doğru cevap değil durmasın boşuna yer işgal etmesin diyorum.

  • baba jo  (21.11.15 22:42:05 ~ 22:42:28)
gıcık oluyorum bazen de siliyorum cevabı

  • limoncello  (21.11.15 22:43:13)
işine gelmeyen cevapları tiklemeyenlere inat silmiyorum. onun dışında tikliyorsunuzdur. hı? di mi?

  • ruhen hastayim ben  (21.11.15 22:45:42)
kızıyorum. +siliyorum.

  • dead and broken  (21.11.15 22:45:57)
Tiklemeyen çok var. Ben, yanlış bir cevap da olsa tikliyorum çoğu zaman... Zaman ayırmış ne de olsa diye. İnsanların en önemli şeyi zaman. Bu zamanından bana ayırmışsa ve kötü niyetli bir cevap değilse tikliyorum.

  • buffy de vampir sayılır  (21.11.15 22:50:33)
Hiçbir şey hissetmiyorum. Tıklanıp tıklanmamasına dikkat etmiyorum ki hiç! Cevabı yazınca benden sonra bir şey yazılmazsa, cevap verdiğimi bile unutuyorum. Her türlü silmem sanırım, onun işine yaramazsa başka birinin işine yarayabilir, hiç olmadı bir gün denk gelirse kendimi değerlendirmiş olurum. Cevap yanlışsa, o bile değerlidir. Bir gün benim gibi yanlış düşünen biri gelip kendi düşündüğü cevabın yanlış olduğunu anlayabilir.

  • aychovsky  (21.11.15 22:50:57 ~ 23:03:45)
Benim nazarımda tik çoğu zaman, "cevabınız doğru, teşekkürler "
Bazen de "vaktinizi qyırıp benim sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkürler " anlamına geliyor.

  • buffy de vampir sayılır  (21.11.15 22:56:42)
ben önce bakıyorum, önceki cevaplara tik vermeyen adama cevap bile vermiyorum. ciddiyim. madem koymuşlar işe yarasın amk.

  • ya ben lan neyse  (21.11.15 22:58:30)
hiç kimseye tik vermemişse önemsemiyorum da geçerli cevap verenlerden kimine tik verip kimine vermediyse iyi düşünmüyorum soruyu soran hakkında ^^

  • devilred  (21.11.15 23:07:25)
Bunu başka başlık altında da sormuştum ama kimse cevap vermemişti.Allahını seven şu tik'in ne işe yaradığını söylesin. Mübalağ yapmıyorum ciddiyim.Tik verince ne oluyor vermeyince ne oluyor?

  • turkuaz  (21.11.15 23:15:41)
Biraz yukarıda kendimce cevabını yazdım. Okudunuz mu?

  • buffy de vampir sayılır  (21.11.15 23:18:23)
Gencligine verir guler gecerim.

  • f_d  (21.11.15 23:19:40)
@buffy the vampir slayer,

Tik'in alamı bu evet onu biliyorum ama çok tik alınca bir yerlerde mi gözüküyor.Forumlardaki terazi gibi bir olayı mı var anlamında sormuştum.Sanırım hiç bir olayı yok.
  • turkuaz  (21.11.15 23:45:31)
don't give a f*ck

  • vesika  (21.11.15 23:47:29)
Nickinin yanındaki i veya es'ya tıkladığın zaman 'Cevap bu'/Toplam cevap oranı var oradaki sayı için işe yarıyor. Yani kimse bakıyor mu bilmiyorum ama teknik olarak o sayısı yüksek olanın daha güvenilir olması lazım, boş beleş cevap yazmıyor baabında. Ben aaa tik atmamış, neyse diyorum ve geçiyorum. Benim başıma gelmedi ama işine gelenlere tik atan insanlara ben de gıcık oluyorum, hem fikir soruyorsun sonra da beğenmiyorsun o kadar mı değişik bir kavram insanların seninkinden başka fikirlere sahip olabileceği?

  • peki madem  (21.11.15 23:55:37 ~ 23:56:17)
floydian yok demiş ama geçen bi cevabını tiklemedim diye demediğini bırakmadı özelden.

  • mr sherlock  (22.11.15 00:27:14)
oluyorum evet.

bir de işine geldiğini tikleyen bir üst modeli var bunların. işte onları da kara listeye alıp denk geldikçe sorularını trolleyip laf sokuyorum.
  • cokponcik  (22.11.15 01:31:42 ~ 01:32:59)
Ben kendi duyurularımdaki doğru düzgün olmayan cevaplara bile tik verirken ciddiye alıp cevap yazdığım duyurulara tik gelmeyince sinirleniyorum. Bazen siliyorum yazdığımı.

  • yirmisantim  (22.11.15 02:35:10)
sinirlenmiyorum. nötr hissediyorum. ister atsın, ister atmasın.

  • peggy  (22.11.15 07:23:33)
Sinirlenmem. Burayı o kadar önemseyemiyorum.

  • mandalina kokusu  (22.11.15 08:29:44)
umrumda değil açıkcası

  • gazozailacatmauzmani  (22.11.15 10:01:09)