Bioenerji, şifa yollama

Evet, bioenerji, şifa yollama vb. hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Popomla oyle bir guluyorum ki popom yirtilacak.

  • stavro  (14.11.15 19:58:06)
bullshit

  • ghilleinthemist  (14.11.15 20:05:34)
Saçmalık olduğunu düşünüyorum.

  • whimsical  (14.11.15 20:11:56)
bende saçmalık olduğunu düşünürdüm ama babam tesadüfen bir bioenenerji uzmanına gitti ve adam 5 metre mesafeden babamın sol kulağından ameliyat geçirdiğini ve belinden rahatsız olduğunu anladı, o günden beri bilimsel olduğuna inanıyorum. gerçi zaten bilimsel bir şey de ben gözümle görünce anca ikna oldum.

aynı kişinin yatalak hastaları ayağa kaldırdığı söyleniyor ama ona şahit olmadım. adam zaten kendi çapında ünlü biri, haftalık düzenli olarak şehir dışına gidip kodamanlara bakıyor. işe yarayan bir tedavi şekli olmasa peşinde bu kadar kişi koşmazdı diye düşünüyorum.
  • tolga asp  (14.11.15 20:31:54)
@tolga asp
The Mentalist

  • whimsical  (14.11.15 21:03:52)
İyi para var.

  • stereoseyfi  (14.11.15 21:04:12)
ekleme yapayım, şifa yollamak başka bir şey, genelde üfürükçülerin işi. ben bioenerjiden bahsediyorum, teşhis koyup ilaç niyetine kendi hazırladıkları karışımları kullandırıyorlar. verdikleri ilacın işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama bioenerji uzmanlarının özel bir güce sahip olduğu kesin.

ayrıca şimdi aklıma geldi, aynı doktor halamın ayağında platin olduğunu da uzaktan ellerini açarak anlamıştı.
  • tolga asp  (14.11.15 21:20:11 ~ 21:27:50)
Bioenerji bilimsel bir sey degil. Bilimsel diyince ne anliyorsunuz, bilimsel ne demek sizce?

  • stavro  (14.11.15 21:44:41)
Komik ve gerçekdışı buluyorum. İşe yarayanlarda ise: Bunlar hep plasebo.

  • nawar  (16.11.15 09:18:44)