regl sancisi ceken kiza ne gonderilir

Kiz diye ozellikle niye belirttiysem. Neyse. Ozel bi gun degil.. icimden geldi.

mumkunse cikolata gonder degilde "bu cikolatayi yedim cok guzel"

"Bu kurabiyeyi gonderdim memnun kaldi"

"Bu pastane den su urun iyidir"

Napsam? Baska bisilerde olur.

Kiz derken simdi fark ettim obur manasini. Disi, kadin, sevgili manasinda yazdim ben.

  • stevie  (12.11.15 17:35:34)
sıcak su torbası

  • shotgunwoman  (12.11.15 17:37:02)
Printemps’ın girişinde Café Pouchkine var, oranın pastalarını seviyorum ben. Arkadaşının zevkine göre bir şeyler beğenebilirsin. He meyveli kek alacaksan Hidemi Sugino'yu öneririm ama yolu biraz karışık olabilir. Oradan alacaksan ben tarif ederim sana.
aa bak Weichardt Brot'u unutuyordum, Weichardt Schokosahne Torte alabilirsin buradan. Knedi yaptıkları unla yapıyorlar bu keki. Çikolatalı kremalı bir kek ama öğlene kadar bitiyor genelde.

  • air  (12.11.15 17:46:46)
700 gramlık nutella gönder olsun bitsin.

  • okuyucu olmak da iyi be  (12.11.15 17:46:55)
arveles

  • MaraudeR  (12.11.15 17:47:57)
bu arada benim tavsiyem bir şey göndermemen yönünde. kankası değilsin onun, meriç olmak hatta daha da kötüsü bir merve bir banu olmak istiyorsan regl için gönder hediye.

  • air  (12.11.15 17:55:53)
kaju gönder. regl e iyi gelir

  • delarue  (12.11.15 17:56:40)
regl her ay olan bi şey biliyosun, bi kere yollarsan her ay ister... illa bi şey yapmak istiyosan "regl" adı altında yapma bari, öylesine alıyomuş gibi yap. :)

  • ambrosia  (12.11.15 17:59:42)
Sıcak su torbası diyene itibar etme

O torba bi katil

Boşver kıza bişe göndermeyi
Eşeyli üre veya klonlat kendini

Ya da boşver yüzverme bu kadar tepene çıkar, kadınım ordan biliyorum
  • cecilia  (12.11.15 18:04:11)
@cecilia pms?

  • okuyucu olmak da iyi be  (12.11.15 21:17:29)
"kız" ifadesi saçma değil. regl sancısını sadece kızlar çekmez.o kızın ailesi ve sevgilisi de çeker.

  • AWD  (12.11.15 23:10:25)