kafa tokusturan erkekler

Bi gelin hele. Neden boyle yapiyorsunuz arslanlarim ha? Insan gibi yanak yanaga verip mucx demenin nesi kotu. Hadi mucx demeyin ama kada tokusturmak nedir yahu?

Ülkücü adabı galiba o.

  • innerbliss  (11.11.15 09:05:16)
kafaların yakinlasmasi bile sacma geliyor bana, el sikis yeter.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (11.11.15 09:06:02)
yanaklar değmesin diye yapılır. illa bir yerim değecekse kafam değsin diye

  • dafuq  (11.11.15 09:06:55)
bunlar aslında hep ibnemsi görülmemek için..

  • redeath  (11.11.15 09:11:39)
eskiden sadece ülkücüler öyle yapardı. ülkücüler ile özdeşleşmiş bir selamlaşma idi. şimdi bakıyorum, eğer yapanlar sadece ülkücüler olsaydı mhp %70 oyla tek başına iktidar olurdu.

"erkek adam öbüşmez" diyen kişiler bence.
  • kibritsuyu  (11.11.15 09:12:40)
insan değil mal olduklarını hatırlatıyorlar..

zira öküzler, keçiler ve işte doğada boynuzlu olup da kavga eden (genelde erkek cinsi) hayvanlar kafalarını tokuşturur...
  • holy diver  (11.11.15 09:13:56)
Kadın gibi, afedersin gey gibi öpücük mü atsınlardı? Erkek onlar!

  • r_u_h  (11.11.15 09:17:03)
şahsen deneyen olursa yakınlık derecesine göre ya çekiliyorum ya da tatlı-sert küçük kafalar atıyorum. bence de gayet itici

  • dinsiz adam  (11.11.15 09:21:04)
Kötü bir huy. Bir kere alışkanlıktan bir kıza da böyle daldıydım da hatun 5 metre geri sektiydi.

  • arnold schwarzeneger  (11.11.15 09:32:26)
Ben ülkücü değilim ama kafa tokuştururum.Tek sebep hijyen.Karşımdaki kişinin tükürüğü ile muhattap olmak istemem

  • turkuaz  (11.11.15 09:35:28)
lise'de herkes böyle yapınca öyle alışkanlık olmuş, hep normal tokalaşırken karşıdaki kafa tepesini uzatınca bir zaman sonra refleks oluyor. hatta geçen neredeyse bir kızla kafa tokuşturacaktım asdsfdsg. öyle yapan herkes ülkücü değil lan, şeyapmayın hemen :)

  • doxanikee  (11.11.15 09:44:44 ~ 09:46:22)
çevremde ülkücü yok ama ilk başta ülkücülerle dalga geçmek için yapıyorduk. sonra alıştık. ibnemsi görünmemeye çalışıyoruz ama yine de yanak değdiriyoz bazen. garip şeyler

  • glamdr1ng  (11.11.15 09:45:50)
evet çok itici ya, ben de etrafımda görüyorum. madem yanak değdirmeyelim diye hijyenden yapılıyor, el sıkışıp geç o zaman kafa tokuşturmak nedir.

  • peggy  (11.11.15 09:59:29)
süper bi hareket olm bu. hepiniz mi cihangirde büyüdünüz.

el sıkışıp geçsem çok samimiyetsiz. yanak yanağa değdirecek kadar da şey değiliz...
  • tescillimarka  (11.11.15 10:16:43)
bunu bulanın allah belasını versin, net.

  • cino  (11.11.15 10:19:41)
olm ne tükürüğü, ne kafa tokuşturması ya? selamlaşma adabında yanak yanağa değdirilir. sizi yalap şalap öpen kişi size gayet halleniyordur.

kafa tokuşturan adamın hijyen derdi olmaz. ülkücülük baki kalsın, kafada yeni hücrelere yer açılıp iq yükselmesin diye alınan bir önlem o. maksat hücre eksiltmek.
  • uuth  (11.11.15 10:21:26)
el sıkışmanın nesi varmış da illa o kafalar birbirlerine değecek diye bi kaygı içerisinde insanlar?

kafa tokuşturan birini gördüğüm an 'vay efenim belki ülkücü değildir aha bak lisede böyle alışmıştır' diye düşünmem, böyle gözümün önünde flulaşır sonra da görüntü direk kaybolur bi daha görmem bile o insanı.

kafa tokuşturmak ne lan öyle güç gösterisi gibi, 'bak ben daha kalın kafalıyım *tok tooork*'

ben samimi olduğum insanlarla el sıkışıyorum, kaldı ki tanıdığınla adamla kafa tokuşturmak nedir tüylerim diken diken oldu şerefsizim.

bunu bana deneyen olmadı daha ama olursa tehdit olarak algılarım muhtemelen ve olduğu yere indiririm o ne lan öyle lise önlerinde takılan 20 yaş üstü varoş bebelerin yanlarında dolaştırdıkları 13 yaşında 'gel x reis/abi/başkan senle bişey konuşcak' diyip koluna girmeye çalışan vitaminsiz sümüklü veletler gibi.
  • Kykeon  (11.11.15 10:54:14 ~ 10:59:02)
tokuşturmayı yanak değdirmeyi bırak, tokalaşmayın yumruklaşın diyorlar (iki yumruk birbirine vuracak, gevurun fist dediği şey)

hep bu modern çağ virüsleri mikropları yüzünden.
  • rodriguez2  (11.11.15 11:09:32)
Kültür ile alakalı.
Kurtlar Türklükle özleşmiş bir hayvandır. Kurtlar birbirlerini tanımak ve selamlamak için kafalarını tokuşturur yani şakak bölgelerini değdirirler. Daha önce türk selamlaması böyle miydi bilinmiyor ama
Biz de de ülkücüler yapıyor işte
  • croswell  (11.11.15 11:28:15)
kardeşim kurtlar kafa filan tokuşturmazlar lütfen araştırın da gelin;

'Upon greeting, both Wolves stand tensely shoulder to shoulder, with fur bristled, tails out and wagging, and ears erect as they venture a sniff of each others nose and muzzle. As they get to know each other better, there may be some play posturing, and then tail, genital, and anal sniffing. This progresses into romping, running, licking, and nuzzling, by which time the greeting phase fades and courtship begins.'

www.runningwiththewolves.org

al sana kaynak, anal sniffing diyo adam.

lan ne romantiksiniz ya.
  • Kykeon  (11.11.15 11:32:30 ~ 11:33:31)
Oo anal sniffing ise ben de ulkucuyum bundan sonra. Gelin bozkurt kardeshlerim bi sey deniycem.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.11.15 11:50:01)
hahah. kykeon +1

aynı şeyi yazacaktım. kurt köpeğimiz var, kafa tokuşturduğunu hiç görmedim, gördüğü diğer köpeklerin popo kısmını kokluyor en fazla:D

sadece el sıkışma samimi olmuyor, daha yakın temas istiyorum diyorsanız hafifçe sarılma yapın bak anlatmış: www.youtube.com
  • peggy  (11.11.15 11:53:39)
Gayimsi olmayalim diye dusunulmus sacma bir sey bence de. Ben de 1-2 kez kadina yapmistim bunu ne sacma bir hareketti...

  • stavro  (11.11.15 22:04:43)