bonacibo için ne kadar mama verilecek sorunsalı

selamlar,

kedayıma temizmama.com'dan mama aldım. hatta şu: www.temizmama.com

diyor ki, 90-110 gr verin. şimdi bende tartı falan yok. temizmama ile iletişime geçtim. bana kürek yolladı. 1 cup, 1/2 falan yazıyor üzerinde.

anlayacağınız salak gibi kalmış durumdayım hala. hani dedim kullanan varsa burada, belki bi taktik geliştirmiştir. ne kadar vercem ben bu kedaya?

beş buçuk aylık, 3.1 kg kendisi. yakında adını tombik olarak değiştirmek istemiyorum.

teşekkür ederim, yakşamlar.

edit: hanımlar beyler, şu esse markalı tartı mağazalarda yirmi dört lira (valla faturası var). dandik tartı internette yirmi lira. almak isteyen alsın derim. sevgiler.

www.esse.com.tr

mama kabını doldurun, kendisi acıktıkça yer. ben öyle yapıyorum.

  • streak  (10.11.15 16:40:46)
ben köpeğe günlük 150 gr mama veriyorum. 30'luk bira bardağı yaklaşık 150 gr. alıyor. siz bir su bardağını doldursanız yeterli olacaktır sanırım. ***burada önemli olan mamanın boyutu.

  • teknikekip  (10.11.15 16:42:26 ~ 16:43:08)
yaw ne gramı arkadaş.
acıktığı zaman yer.
kediyi diyete mi sokacan
  • Alt4y  (10.11.15 16:44:24)
orta boy bir posete mamayi doldurun, gonderdikleri kabi da alip kosedeki markete, manava, bakkala gidin. orda tartin.

  • common of demons  (10.11.15 16:47:51)
ben de aynı dertten muzdariptim. gittim 25 liraya hassas terazi aldım, onunla ölçüp koyuyorum. eğer gerçekten değer veriyorsanız (ki görünen o) hassas teraziyle verebilirsiniz.

  • şapşiko  (10.11.15 17:16:27)
çevrenizde petshop ya da satış yapan veteriner varsa gidip oradan ölçü bardağı isteyin. images.hepsiburada.net

  • teknikekip  (10.11.15 17:18:13)
ille almak istemiyorsaniz terazi, evde sopadan filan kendiniz yapin? 10 tane kabartma tozu 100 gr gelir heralde.

  • bir varmis bir yokmus  (10.11.15 17:29:53)
Ben olcup soylicem size yarin. Bekleyin:)

  • mutevazi  (10.11.15 23:14:48)
Kediler otlanan hayvanlar değiller. öğünle verin yoksa dobikleşir.

  • stereoseyfi  (11.11.15 00:08:04)