nefes alamiyorum.

grip olmustum ve normal sigara icmek iskence haline donusmustu. bu sebeple 7-8 gundur kent switch (mentollu sigara) iciyorum.
gribi atlattim yuzde 90 falan, bugun nefes almamda bir gariplik oldugunu fark ettim biraz ama umursamadim.
1 saat once birazcik agladim ve sonrasinda nefes almak tamamen zorlasti benim icin. normalde nefes alirken x birim derin nefes alabiliyorsam su an x/4 te oksurmeye basliyorum ve zorlaniyorum (anlatabildim mi bilmiyorum).
su saatte ne yapabilirim? bu mentollu sigaradan oldu diye dusunuyorum cunku pek alisik degildim.
cok sigara icen birisiyim.
bir de yeri gelmisken sorayim son 1 aydir sol gogsumun tam alti karincalaniyor. kalbimde bir sorun mu var acaba? bir an once doktora gitmem gerek cok korkuyorum acikcasi, keske azicik vaktim olsa. :(

vicks. Bu seneki grip virüsü direkt solunum yollarına çalışıyor. Daha atlamammışsın diye tahmin ediyorum, geçmiş olsun.

  • ili  (10.11.15 00:19:08)
seni elektronik sigaraya alalım.
en azından sigaradan kurtulmuş olursun.

  • yalnux  (10.11.15 00:20:20)
elektronik sigara hic denemedim. onu arastirayim.
vicks nasil kullanayim ben simdi? evde var. su kaynatip havluyla onu falan mi solusam? hala gdcmedi de

  • yalnizliktan devren kiralik  (10.11.15 00:23:24)
Aynen dediğin gibi. Göğsüne de sürebilirsin çok rahatlatıyor. Göğüs ve sırta uygula. Ama solunum yapmak en etkili yöntem yine de, tercih senin.

  • ili  (10.11.15 00:25:12)
bu su buhari ise yarar mi cidden? siyah nokta icin fln yapiyordum onu, bi nefesim aciliyor gibi oluyordu. hemen yapayim, bayilcam valla. cok tesekkurler

  • yalnizliktan devren kiralik  (10.11.15 00:26:37)