istanbul avrasya maratonu cok mu onemli bir olay?

Kac haftadir ustte sabit sekilde duruyor nedir bu kadar onemli yapan bunu ben mi bir seyleri kaciriyorum?

o zirvenin bahanesi. olay zirve.

ama şimdi bir baktım da kimse zirveyle ilgili giriş yapmamış fikir olarak kalmış.
  • cokponcik  (08.11.15 22:23:58 ~ 22:25:29)
kacin la sahibi geldi.

evet, moderatäre üste kalabilir mi mesaji atarken ben de zirve fikrini öne sürmüstüm, sagolsunlar raptiyelediler tepeye.
ama zirveye kimsenin heves etmemesine be de cok kirildim :/
  • shi aila  (08.11.15 22:39:45 ~ 22:43:48)
Bence koca duyuruda 3-5 kisi disinda boyle onemli bi organizasyona katilim olmamasi daha onemli bi mesele

Millet ulke degistirip geliyor
  • la noix  (09.11.15 04:25:39)
evet bir şeyleri kaçırıyorsun. aylardır hazırlanıyoruz bu aktiviteye.

iki tür hissiyat var.
bazıları için öncelikle köprünün geçilmesi, büyük bir aktivitenin parçası olmak güzel bir duygu. bu halk yürüyüşü ya da 10km koşanlar için.

ikincisi de dünyanın her yerinden atletler katılıyor. yarı maraton, tam maraton koşanlar ciddi sporcular. yani maraton koşan herhangi birisiyle konuşursan ne kadar yoğun çalışma, sabır, mental sağlık gerektiğini anlıyorsun. koşuda atletleri geçtiğin zaman ya da onlarla beraber bir grupta koştuğunda aldığın haz çok çok güzel. la noix'in dediği gibi, onlarca ülkeden sporcular geliyor. dünyanın en önemli maratonlarından birisi.

maraton fuarına, maratona katılmasan da bi uğra. geçen sefer de en çok konuşulan, türklerin 10-15 km kuyruğunda, yabancıların yarı maraton ve maraton kuyruğunda oluşuydu. maraton kuyruğu %80 yabancılarla dolu. ülkemiz insanı spora daha çok kaynak harcamalı.

ben doğuştan rekabetçiyim, koşu bu hissi doyasıya yaşadığım bir yer, avrasya maratonu haricinde başka bir çok koşuya, maratona katılıyorum. antalya maratonunda, beraber koşan 4 kişinin arasına katılıp, en önlerine geçerek tempolarını artırıp 3-5 km sonra hepsinin dökülmesini izlemek aşırı zevkliydi.

jungle ortamı, 30 km'den sonrası.
  • [silinmiş]  (09.11.15 07:07:32)