şöyle bir şey olsa nasıl olurdu ?

mesela her bir duyuru-sorumuzu bir defaya mahsus uplama fırsatımız olsaydı? fena olmazdı sanki değil mi?

önemli bir konu hakkında birbirimizin fikrine danışıyoruz ve çok faydalı yanıtlar alıyoruz çoğu zaman. fakat bazen, ya gözden kaçıyor ya da daha fazla cevaba veya teselliye ihtiyacımız oluyor. aynı duyuruyu iki defa açmak yasak. uplama mevzusu hoş olabilir bence. sizce nasıl olur ?

Zaten var bi nevi. Baska turlusu de olmaz cunku ozelllikle prime timeda o kadar cok duyuru aciliyor ki.

  • floydian  (04.11.15 23:45:58)
neyi kastediyorsunuz üstat?

  • buffy de vampir sayılır  (04.11.15 23:51:06)
Son cevaplananlari.

  • floydian  (04.11.15 23:57:06)
Ha bir de mobilde yok ama masaustu surumunde cevapla diye bir sekme vardi yanilmiyorsam. Ona tiklayinca cevaplanmamis duyurular cikiyor.

  • floydian  (04.11.15 23:57:58)
doğru yahu, tam da karşılıyor son cevaplananlar ama mobilde o da yok maalesef :(

  • buffy de vampir sayılır  (05.11.15 00:03:56)
Lanet olsun ki biz mobil kullanicilari kimsenin umrunda degil. Darbe mi yapsak napsak. Nerede bu duyurunun serverlari bilen var mi. Kuzeni oturtup basina istedigin kadar porno izle aha burdan diycem. Cokertsin sistemleri.

  • floydian  (05.11.15 00:08:00)
(#1011053) daha geçen gün bunu konuştuk üstat. yeni bir site olacakmış ama yıllar geçti hala kurulamadı o site :(

  • buffy de vampir sayılır  (05.11.15 00:12:10)
oha o kadar duyuruya girip çıkıyorum koskoca CEVAPLA butonunu ilk kez görüyorum. vay arkadaş.

  • halitkin  (05.11.15 00:16:59)
o kısım hiç cevap almamış sorular için, az ilgi görmüş sorular için uplamak olabilir sanki. son cevaplananlarda da görünmeyecek çünkü az cevap geldiği için.

  • buffy de vampir sayılır  (05.11.15 00:20:15)