yasal kalabalık dağıtıcı (sis bombası vs)

bizim işyeri çıkışında paso kavga çıkıyor amk. stratejik olarak çok sikindirik bir noktadayız. sokaklar daracık ve sanayii bölgesi dolayısıyla tırlarla kaplı, yol trafiği kapatmaya çok uygun, polis molis gelene kadar konvoylar geliyor trafiği kapatıyorlar, anasını sikiyorlar ortalığın. geçen gün lavuğun biri çok ciddi bi kavga çıkardı, çok ciddi sıkıntılar yaşıyoruz bazen. bu tarz durumlarda kullanılmak için yasal (bakın bu çok önemli yasal olmak zorunda) çözümlere ihtiyacım var.

benim aklıma sis çıkartan o ufak zımbırtılar geldi, tam aradığım şeyler ama ev yapımı bir şeyle uğraşıp hem kendimi hem başkasını tehlikeye atmak istemiyorum. bana bayaa bi sokağı kaplayacak kadar sis çıkartacak bir şey lazım. meşale olur, o tarz fabrikasyon bir şey olur, varsa lütfen bi el atın. yoksa hakikaten youtube'dan dayak yememizi izleyeceksiniz.

artı olarak bu bahsettiğim şeyin arabada taşınabiliyor olması lazım. sikko bölgeden çıkana kadar tehlike var, zira şirket arabaları logolu. kaderimizi sikeyim.

Şundan düzinelerce alıp ortalığa saçın, tek bir canlı kalmaz ortamda
www.starvoicemusic.com

  • razvan rat  (03.11.15 22:51:01)
tribüncülerin aynı meşala mantığı sisleri var bir tane attın mı tüm sokak sis oluyor. yasallığı hakkında bir fikrim yok.

edit: meşale şeklinde yani yakıp atıyosun duman veriyor.
  • dilligaf  (03.11.15 22:55:49 ~ 22:58:23)
o nedir ya? akşam işten çıkmadan önce sokağa sis bombası, meşale atıp mı çıkmayı planlıyorsunuz? hangi muhit orası? yıl 2182 post apokaliptik bir yer galiba.

  • morcivert  (03.11.15 23:19:24)
küçük şişede satılan biber gazlarından alıp sokağa sıkabilirsiniz. yasal diye biliyorum.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (04.11.15 13:04:45)