merve boluğur.

nedir bugünkü goygoyun sebebi

Ben de anlamadım bi saat önce üç beş entry vardı. Son sayfada gülmekten ölenler olduğunu gördüm sabrettim beşinci sayfaya kadar geldim en fazla tebessüm ettim ekin kim hem?

  • purptakal  (31.10.15 23:05:26)
ben de biri özet geçsin diye bekliyorum.

  • kpzlktr  (31.10.15 23:05:53)
imgur.com

Şu entrylerden sonra birisi Zilan Odabaşı espirisi yapmış. Ondan sonra da herkes kendi çapında konu hakkında sohbet etmiş, klasik olarak birileri sözlüğün geldiği noktadan yakınarak birileri de goygoya alet olmuş. Bu kadar.
  • pandispanya  (31.10.15 23:14:31)
yetkili olan kisiler varsa zaten temizlemek icin girileri silebilir veya uyari verdirebilir.

  • evimin paspasi  (31.10.15 23:16:41)
o değil de zilan odabaşı kim? ben yine hiçbir şey anlamadım. neyse en iyisi zorlamamak.

  • sir gawain  (31.10.15 23:30:12)
laan burayı da ele geçiriyo yazmayın, sormayın artık bi goygoy yapmışlar bitirin gitsin.

  • pamuk helvalar cebe  (31.10.15 23:45:25 ~ 01.11.15 00:26:20)
ben anlatayım:

biri bir entry yazmıştı, vücudu çok orantısız, tek numarası siyah saç, beyaz ten, kırmızı ruj kontrastı, bacakları üçgen (bu nasıl oluyor, hiç bilmiyorum) vs vs diye birsürü giydirmişti kadına. sonra biri de altına "zilan sen misin" yazdı. bu zilan da yanlış hatırlamıyorsam şu ahmet kural ile kapışan ve bunu sözlük üzerinden yaya yaya anlatan kadın olmalı. o kadının ünlü olmaya çalışan biri olduğuna dair birçok muhabbet çıkmıştı bu olay sonrasında, şimdi biri de bir başka ünlü kadına böyle durup dururken giydirince o muhabbeti hatırlatmış oldu. konu da oradan almış yürümüş işte. ilk entry'yi yazan da silince öyle anlamsız bir şey çıkmış ortaya.
  • devilred  (31.10.15 23:49:40)
boş beleş yazanların hepsine eksi verdim.

  • firez  (01.11.15 00:00:51)
Sozum devilred e degil kesinlikle olayi hatirliyor anlatti aydinlatti ben denk gelsem ben de hatirlayabilirdim ama ne cok issiz varmis arkadas be ne goygoy donmus yaziktir. Format skilmemis tecavuze ugramis resmen.

  • floydian  (01.11.15 00:02:32)
yazılan ilk iki entry'ye denk gelmiştim ben, o yüzden biliyorum olayı. sonrasından da burada sorulana kadar haberim yoktu açıkçası.

  • devilred  (01.11.15 00:04:39)