kıl dönmesi ile sınava girmek

başımın belası kıl yine dönnmüş bu sene de hem otorup ders çalışacağım hem de kpss yds ales gibi bilumum sınava gireceğim bi sene haliyle tedaviyi erteledeim. biraz uzun otorunca zonklama gibi bi ağrı yapıyor sanki psikolojik de olabilir ama sizce büyük problem oluşturur mu bu durumlarda.

sağlık her şeyden önemlidir

  • cevizlikarpuz  (28.10.15 23:22:27)
bişey olmaz ya alışıyorsun, ben tedaviyi 1 sene ertelemek zorunda kalmıştım , akıntı ve kaşıntıya bi süre sonra alışıyosun :(

  • docrivers  (28.10.15 23:27:47)
bence problem oluşturur.

  • sanat guresi  (28.10.15 23:47:57)
Biran once doktora git deri altina yayilabilir operasyon daha sikintili hal alir.ne kadar erken gidersen o kadar kisa surer.

  • eclipsed moon  (28.10.15 23:55:16)
sorun oluşturur. göte dikkat etmek lazım.

  • [silinmiş]  (29.10.15 03:11:48)
Ya hemen git hallet nedir ki, bi günde ayağa kalkıyosun zaten, bi hafta sonra da oturmaya başlıyosun. Ben o kıl dönmesinden korkarım arkadaş şehir efsanesi gibi hikayer duymuştum. Yok kıl içerde uzamış da sarılmış da kemiğe daha büyük açmak zorunda kalmışlar da. Allah bilir yani mümkün mü bilmiyorum da göt bu sonuçta aldır gitsin. Evvelden kıldönmesi ameliyatı geçirdiysen psikolojik de olabilir. Ben çok öyle santıya kapılıp gittim doktara neyse ki boş çıktı.

  • purptakal  (29.10.15 04:25:00)