internetten nasıl kız bulunuyor

internet olmasa kız bulamayacağız gibi şeyler duydum, şok oldum. ben hiç denemedim, bana sahte gibi geldi. ama sanırım internet de hayatın içine giriyor yavaştan. böyle şeyleri de kabullenmek lazım. merak ettiğim şey ise şu; nasıl tanışılıyor internette? facebooktan ekleyip mesaj filan mı atılıyor? instagramdan takip edip bir şey mi yapılıyor? düşünüyorum pek aklıma bir şey gelmiyor. nasıl oluyor bu işler.

internette olmasa kız bulamayız sanki biraz dış hayatta ben konuşamam düşüncesi özgüven eksikliği

internette daha kolay olabilir düşüncesi yüzyüze değilsin görsel var sadece ve konuşuyorsun sanırım böyle birşey.
  • horizon  (25.10.15 23:52:19)
Facebookta gruplarda
Instagramlarda likelaşmakla
Ask.fm de açık profil sorularla
Connected2me de açık profil sohbetle
Sözlükte mesajlaşma/fotoğraflaşmayla
  • cenkertem.afc  (25.10.15 23:52:53)
google'a kız ara yaz. hepsi listeleniyor zaten.

  • anti silence  (25.10.15 23:54:44)
Tinder

  • rayde  (25.10.15 23:56:28)
yakışıklıysan bulursun .Çok zor değil.Ama ortalama biriyse çok uğrasma vakit kaybı.

  • cenkist  (26.10.15 00:00:18)
İnternet te hayatın içine giriyor yavastan ne demek ya hangi dunyada yasıyosun, bu yazdıgın duyuru da internet değilmi bana asıl sen sahte geldin

Soruna cvb sa instagram dan tutta twıtter facebok heryerden olur o iş
  • jackies  (26.10.15 01:31:04)
bence internete hiç bulaşma, kız bulma adı altında internet alemine dalarsan çok abaza ile karşılaşırsın.

hobi kursları falan gidip sosyalleşmek daha faydalı.
  • redeath  (26.10.15 08:39:21)
Kablosuz ağları aratiyorsun. Ağ ismi Ceren, burcu, merve falan olanlar bi modem aralığı kadar uzakta. zillerden hangi dairede oturduğunu öğrenip aşure getirdim bahanesiyle tanışıyorsun. Olay bu, bu kadar

  • her giriste sifresini unutan adam  (26.10.15 09:57:38)
"yavaştan internet hayatın içine giriyor" cümlesi bana da çok ilginç geldi. 10-15 sene önce şaşırılıyordu böyle şeylere..

Çöpçatanlık sitelerinden ayrı olarak konuşmak gerekirse genellikle bir grubun içinde gelişiyor. Başka türlü de mümkün değil zaten. Ekşi sözlük, ekşi duyuru gibi mesela.. Eskiden forumlar vardı ve zaman geçtikçe forumun daimi yazarları arkadaş oluyordu. Onlar arasında birbirinden hoşlananlar oluyordu vs..
  • oziloz  (26.10.15 15:21:27)