45'lik hatuna aşık oldum

öncelikle kendimi tanıtayım ben 25 yaşında bir erkek kişisiyim ve avrupa'nın en batısında bir yerlerde yaşıyorum.

bugün 45 yaşlarında 'ecnebi' bir kadını arabayla havalimanından alıp evine götürmem icabetti. yolda da muhabbet etme fırsatımız oldu.

abi yok böyle bir tatlılık... sanki yaşıtmışız gibi oldu her şey... bana heyecanlı heyecanlı tatilini anlattı. o kadar hayat dolu, o kadar naif, masum bir ifadeyle anlattı ki... espriler yaptım katıla katıla güldü. bana bakışı, gülüşü... her tavrı aşk kokuyordu kadının sanki. yolu bırakıp kendisini seyredebilirdim saatlerce.

ha hemen aklınıza stifler's mom gibi bir kadın gelmesin. kendisi dupduru, sapsade ama bir o kadar da cezbediciydi. gerek hoşsohbetiyle, gerek güler yüzüyle, gerekse o naif tavırlarıyla.
dedim ki kendi kendime "işte ben böyle bir kadınla yaşlanmak istiyorum. bu kadın insanın ömrüne ömür katar, insanda dert keder kalmaz"

sonra evine geldik. arabadan inmeden önce dedim ki "güler yüzünüz ve muhabbetiniz için size teşekkür ederim". o da "ben de aynı şeyi sizin için diyebilirim" dedi ama utangaç bir tavırla. kelimeler ağzından ya çıktı ya çıkmadı. kendisi kızardı ve gülümsedi.

sonra arabadan indik, bavulunu indirdim

<sonrası çok önemli>

ben elini sıkmak için elimi uzattığımda farkettim ki kendisi yanağını bana yaklaştırmaya yelteniyodu. yani o an bir gariplik oldu, muallakta kaldık. en sonunda el sıkıştık tamamen benim (gereksiz) resmiyetim yüzünden.

sonra ben arabaya geri binmeye yeltenirken kolumdan tutar gibi etti dokundu "hadi görüşürüz" der gibi... ben de gereksiz resmiyetim yüzünden döndüm gittim.
"umarım en kısa zamanda tekrar görüşürüz" diyebildim sadece.

işte böyle arkadaşlar....
benim birkaç sevgilim oldu bugüne dek. ama hiç birinde böyle derin bir şey hissetmedim. ben ki aşka inanmazdım, aklımdan hiç çıkmıyor bugünki 45'lik şarap. bugüne dek hiç aşık olmamışım bunu farkettim.

detay olarak şunu söyleyeyim benimle ilgili: aklınıza abaza bir tip gelmesin. öyle çok yakışıklı bir tip değilim ama kendime bakıyorum, güzel giyinmeye çalışırım, temizim. hali hazırda benden hoşlanan ve yaşıtlarım olan 1-2 kız var ama artık sırf beraber olmak için de beraber olmak istemiyorum. abazaysam da artık seçici olduğum içindir.

yaşıtım olsa evine değil direk kuyumcuya sürerdim öyle bir şey hatun....

sadece paylaşmak istedim hislerimi. yarın aramayı planlıyorum hafta sonu bir yemeğe davet edicem. bana şans dileyin, durumumu yorumlayın...

okurken mutlu oldum. kadının imajı şu şekilde gibi geldi bana

www.google.com.tr

edit ; panpa elimiz şeyimizde bekliyoruz bi haber et.
  • xu  (23.10.15 01:34:10 ~ 25.10.15 02:23:15)
Valla gardaş ben ki şuanda sıçmaktayım ben bile mutlu oldum. Umarım gönlüne göre olur.

  • eksimeksi  (23.10.15 01:43:15)
kedis olalı bir fare daha tutacaksın işşalla.

şaka bi yana; umarım istediğin şeyler olur kanzim

@eksimeksi hahahahahahah
  • kupigometa  (23.10.15 01:45:34)
ecnebi ise peşinden koş ilgi göster, bence yemeğe falan davet et, zaten uyumluymuşsunuz.

dipnot: bir de bunlar hep abazanlıktan diyenler önce kendilerine baksınlar.
  • redeath  (23.10.15 08:09:42)
büyük ihtimal hatlarını, vücudunu göremediğin kıyafet giyiyordu bu 45'lik abla.

gelecek düşünme ama max 1 seneye kadar takıl istersen.

sen 35 olduğunda o 55 olacak, işler çok daha "weird" olacak.
  • [silinmiş]  (23.10.15 08:26:01)
beraber yaşlanmak istiyorum demişsin de sen yaşlanırken o ihtiyarlayacak. şimdi aşk tatlı geliyor sana ama sen 35-40 yaşında, son derece enerjik iken hatun kişi 60'ına merdiven dayamış olacak. bence mutlu olamazsınız, yine de sen bilirsin

  • animalman  (23.10.15 08:28:25)
Caps or it didnt happen

  • cenkertem.afc  (23.10.15 08:50:38)
İleriyi düşünmeden takıl.

  • arnold schwarzeneger  (23.10.15 09:04:46)
böyle genç yaşlarda bir daha benzer fırsat bulamazsın. Hatun'u davet et yemeğe ve operasyona devam et. Bu iş güzel bir tecrübe olur senin için.
Içinden geldiği gibi yaşa olayı, akışa bırak.
Bol şans, vurduğun gol olsun. [bu kısım ironidir] :)
  • gece lampulu  (23.10.15 09:52:43 ~ 09:56:54)
Yemeğe veya kahve içmeye davet et, muhabbetini çok sevdiğini falan söyle, hadi bakalım.

  • r_u_h  (23.10.15 10:02:07)
az önce aradım dedim ki "sizi beğeniyorum ve daha yakından tanımak istiyorum", şaşkılınkla karışık güldü... "ben de sizi çok asil buluyorum" dedi...
sonuç: pazar akşamı yemeğe gidiyoruz ulan!!!!!!!!!

  • kedislike  (23.10.15 11:36:53)
kadın çakacak sana.

  • [silinmiş]  (23.10.15 11:38:41)
pazar akşamı deprem var beyler kolon kiriş ne varsa tedbirimizi alalım.

  • Golgi  (23.10.15 11:41:05)
pazar bir fenere bir de sana 0 dan 1 oynuyorum ;)

  • redeath  (23.10.15 11:55:57)
ya bu yaş olayını ne çok kafaya takıyorsunuz anlamıyorum ya. mutluluklar dilerim

  • dafuq  (23.10.15 12:45:38)
Tam yaşa maşa bakma hayat kısa diyordum ki başarmışsın. Hadi iyi eğlenceler ^^

  • cleric  (23.10.15 13:13:28)
sen 40 ına geldiğinde bu kadın 60 olacak yalnız,

sen genç bedenler arzularken, kadın baya bir çökecek bunu aklında bulundur. üzülme sonra.
  • buiret  (24.10.15 19:38:18)
wikisexguide'dan bir alinti:

"Istanbul is a great place for women who are looking for sexy young men. Turkish men are very horny and they do not care much if you are old or young, overweight or skinny. Most Turkish men will be more than happy to have a romance or sex with tourist women. Single women will be approached quite a lot if they walk alone, so all they have to do is go for a walk and wait until the attractive man finds them."
  • fleshbloodmore  (25.10.15 23:56:08)
"işte ben böyle bir kadınla yaşlanmak istiyorum.'' demişsinde dostum, bu kadın zaten yaşlı. birkaç sene takılırsınız, hoş olur ancak uzun vadeli planlar yapma.

  • air  (26.10.15 00:01:03 ~ 00:01:17)
Yemege de gidiyormussunuz, haydi hayirlisi. Oturdugum yerden senin adina sevindim durup dururken.,

@fleshbloodmore bunu ben de okumustum daha once orada, simdi burada gorunce cok guldum:)
  • stavro  (26.10.15 00:02:48)
eee noldu tatlım sonuc olarak?

  • fasulyek  (26.10.15 00:23:54)
sonuç: tıpkı fb-gs maçı gibi berabere bitti diyebilirim. ne oldu ne de olmadı böyle puşt gibin ibne gibin bi şey oldu :(

oturduk konuştuk. yakından tanıştık. neyse özetle bana dedi ki "ben de sana karşı bi şey hissettim, bi elektriklenme oldu, kimyasal bi şey oldu. ama mantıklı düşünürsem benim için yaş önemli dedi. ayrıca ben çok seyahat ediyorum ve benim hayatıma uyum sağlayacak biriyle olmak isterim dedi. benimle aynı hobbyleri olan biri olsa daha iyi olur filan dedi.

böyle diyince "o zaman fakbadi?" da diyemiyosun.

neyse en sonunda restorandan çıkınca yine de elele tutuştuk, elimi tutarken elimi okşadı... onu evine bıraktığımda da öpüştük ama french değil, dudaklara birer buse kondurduk o kadar.

peki hal böyleyken neden öyle oldu lan???
tam berabere biten bir derbi tadı aldım. böyle yenilmemişim ama yenmemişim de :(
  • kedislike  (26.10.15 00:49:58)
fakbadiliğin kapısı aralanmış gibi geldi bana. Duygusala bağlayan tip olarak görünmezsen muhteşem seksler seni bekliyor.

  • r_u_h  (26.10.15 09:01:31)
ruh + 1.

Şapşal aşık moduna bağlamazsan bir kapın olur.
  • arnold schwarzeneger  (26.10.15 09:04:35)
r_u_h +1
çok üzerine düşme, ama arayı da çok açma. çok aşık moduna girersen uzaklaşabilir, içinde tut biraz ama ilgini de belli et, ki zaten etmişsin.
fakbadin hayırlı olsun. arada görüşür takılır güzel vakit geçirir dağılırsınız.
arada editle de gelişmelerden haberdar et.
  • veritaslibertas  (26.10.15 09:18:12 ~ 09:21:14)
berabere kalmışsın ama deplasmanda gol atıp berabere kalmışsın gibi. çok üstüne düşme +1 tamamen de boşlama ama.

not: 20'sinde kimseyi öpmeyip, 35'ine geldiğinde ayırt etmeksizin erkek kovalayan/kovalayacak kadınların da "bilmem kaç sene sonra sen şu kadar yaşında olcaksın, o bu kadar yaşında olcak, vücudu pörsicek, memeleri sarkıcak vs" demeleri çok enteresan.
  • reso aga  (26.10.15 09:35:27)