Televizyon alacağım, tavsiye verir misiniz?

herkese selamlar...
Şunu al veya şundan kesinlikle uzak dur diyebileceğiniz bir şey var mı?

olmazsa olmazlarım;

* ekran en az 48 inch (121 cm) olsun.
* en az LED olsun... plazma veya LCD bu çağa yakışmıyor artık...
* 3D olMAsın... sevmiyorum bu 3D olayını ben, kullanmayacağım özellik için boş yere fiyat yükseltmeyelim.
* Smart (akıllı) olması çok da önemli değil, akılsız olsa da olur akıllı olsa da olur.

fiyat için 2000-3000 aralığına ancak yeter bütçem...

bu curved (kavisli ekran) olayı falan nedir, iyi midir kötü müdür, hoş mudur nahoş mudur, hiç bilmiyorum... curved ekran kullananlardan bu konuda bir yorum alırsam çok sevinirim...

ayrıca "şu özelliği de olmazsa olmazların arasına almalısın, çok önemli bir şey bu" diyebileceğiniz şeyler varsa ve yazarsanız çok sevinirim.

CuRved olayı biraz sıkıntılı. Tv başında 2 kişi tamam ama etrafta sağda soldaki oturanlar için saçma bi bakış açısı oluyor.

Lg'lerde dahili uydu alıcısı kanal geçişleri epey yavaş. Samsung ideal

Phillips ekran lg'den alıyor. Kendi üretimi değil. Sanırım sony de kendi üretmiyor.

3d gerek yok. Kanal yok düzgün film yok zaten

4k almaya çalış.

Vestel falan uzak dur. Bence samsung bak
  • mirel  (15.10.15 10:47:42)
www.vatanbilgisayar.com

bir kaç ay önce linkteki modeli almıştım. o zaman ki fiyatı 2300 tl
teknosa da falan 1699 gibi fiyatlar da gördüm ama aynı model mi olamadım.

curved olayında bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar.
ayrıca olması gereken özellik

wi-fi olması. canım sıkılınca açıyorum youtube uygulamasını istediğimi izliyorum. bu çok önemli. o zaman televizyon olmadığını anlıyorsun.

eğer mobil cihazınız samsung yada android işletim sistemli ise çok daha interaktif olarak kullanabiliyorsunuz. hd uydu alıcısı da dahili olduğu için görüntü kirliliği de yok. mis
  • bagcivan  (15.10.15 12:24:06)