Obilet.com'daki Hostellerde kalınır mı? Fiyatı 18 TL şaşırtıcı değil mi?

Hele bir tane var, Çiçek Pasajı'nın orda var mesela 8.5 puan almış ve günlüğü 23 TL. Var mı böyle yerlerde kalan? Bana yatacak yer olsun, eşyamı koyabileceğim yer olsun yeter zaten. Buralarda kalınır mı sence?

Günlüğü bundan daha yüksek olabilir. Bu fiyat bir ay kalınması halinde geçerli olacak günlük fiyattır muhtemelen.

  • cakabo  (14.10.15 19:09:13)
@cakabo,

Chack in - Check out tarihlerini de seçiyorum. 1 gün kalıcam diyorum ve bu fiyatı veriyor.
  • otonom  (14.10.15 19:10:13)
mümkün de kaç kişilik oda? çok eski binada pislik içinde falan çıkabilir yorumları oku booking-tripadvisor vb.nde yorum varsa. (8.5 puan demişsin gerçi ama garip yine de)

  • rodriguez2  (14.10.15 19:24:53 ~ 19:25:32)
@rodriguez2,

Yorumlar da çok iyi, Türkler olsun yabancılar olsun çok sevmiş. Resimlere de bakıyorum gayet temiz, nezih ve değişik.

Odalar 6 kişilik ve duşu falan içeride. Klimalı, ortak kullanım alanında kettle falan her şeyi var. :)

Güzel değil mi?
  • otonom  (14.10.15 19:31:30)
çok iyi o zaman, gittikten sonra buraya yorumunuzu yazın bir gün gerekirse aklımızda bulunsun :)

  • rodriguez2  (14.10.15 21:29:24)
yurt tipi olabilir
Yani 20 kişilik oda da ranzanın bir katı olabilir

  • EXXE01  (14.10.15 21:41:39)
Olabilir. Avrupa'da da cok komik rakama cok temiz yerde konakladigim olmustu.

  • stavro  (14.10.15 21:43:59)