[]

android telefondaki müzikleri pc üzerinden dinlemek?

android 5 telefonu win10 bilgisayara usb kablo ile bağlıyorum. dosya gezgini üzerinde telefon ve sd kart içeriğine erişebiliyorum ancak herhangi bir müzik çalma programı açıp dosya ekle dediğimde açılan ekranda bu dosyalar çıkmıyor. sürükle bırak da işe yaramıyor. telefondaki şarkıları tek tek çalabiliyorum ancak toplu açamıyorum.
denediğim programlar:
windows groove müzik
potplayer
1by1

sonuç aynı, çözümü var mı?

 
aimp ya da winamp dene
winampin android seysi vardi pc uzerinden dinlemek icin

  • chaotic good  (14.10.15 15:47:45) 
airdroid


  • cetoxim  (14.10.15 18:31:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.