Evimde eski eşyalar var. Kime verebilirim?

Para edecek şeyler değil. Ama çok rahat kullanılabilir.
tertemiz çekyatlar var. beş tane kadar... bir de vitrin var. masa vs...

tek talebim bu eşyaların tümünü evimden dışarı taşıması alacak olanların.

istanbul anadolu yakasndayım.

böyle bir spotçu ya da ihtiyaç sahibini nasıl bulabilirim?

freecycle istanbul olabilir. çok mezarcı var. ihtiyaç sahibi olup olmadığına siz karar vereceksiniz. alıp satanlar da var.
www.facebook.com

ben yepisyeni iki çekyatı toplam 60 liraya sattımdı 3-4 sene önce. sahibindende. gelip aldılar da.
bi deneyebilirsiniz.
  • supergirl  (14.10.15 01:12:47)
ben evimi boşaltırken sokaktan kağıt toplayanlardan 3 kişiyi çağırmıştım. Bekar evinde kalıyorlarmış bir sürü dua etmişlerdi, hepsi de temiz insanlar.

  • oscar  (14.10.15 01:40:40)
daha hiç görmedim ki sokaktaki kağıt,karton artık her neyse toplayan insanlar diğerlerine bi rahatsızlık versinler.

bilmiyorum neden ama hepsi kendi halinde sessiz sakin insanlar ve işlerine bakıyorlar, iyilik yapmak istiyosan fakir olduğu halde 10 tane çocuk yapmış insanlara değil bu arkadaşlara yardım et.

spotcu arıyorsan da bulunduğun muhitteki nakliyecilerle bi konuş, genelde 2. el eşya alım satımı yapıyor onlar, sahibindene ilan bırakmak da güzel bi çözüm olabilir.
  • Kykeon  (14.10.15 01:44:02)
Sakın ama sakın spotçulara verme de kime verirsen ver. Senden bire aldığını millete dörde satıyor, insanı aptal yerine koyuyor yavşaklar.

  • an engineer  (14.10.15 01:50:21)
faceden beni ekle seni bi gruba alıyım

  • Dönmezer  (14.10.15 02:00:13)
freecyle çakal dolu ordan alıp başka yerde satıyorlar

  • Dönmezer  (14.10.15 02:02:34)
belediye +1

  • teritori  (14.10.15 11:13:58)